Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam és ne féljek a kudarctól?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni sajnos és folyton az jár a fejembe, hogy nem vagyok elég jó, nem vagyok jó képű, de szerintem nem is vagyok az. De ez ellen nem tudok mit tenni, így születtem és ilyen maradok. Nem merek randira hívni senkit, pedig sokszor elhatározom, hogy megteszem. Társkeresőn meg pláne nem tudok ismerkedni, eddig 1x se írtak vissza, nem tudok mit írni. ÉLőbe se megy..... 28 múltam és igazi balek vagyok. Volt barátnőm 7 évig, ő szedett fel, a 2. bnőm is ő szedett fel, nekem csak igent kellet mondanom. Utána volt még egy, de az ilyen alkalmi volt vagy én nem tudom, őt viszont én füztem be, de azt a mai napig nem tudom, hogy csináltam....


28F Bp


2016. márc. 26. 10:02
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
Na ez az, amitől a falnak rohanok. Volt 2 barátnőd, mindkettő kezdeményezett. Akkor csak nem nézhetsz ki olyan rosszul. Ez már az önsajnálat felső foka, amikor egész nap csak sajnálod magad, hogy te mennyire szarul nézel ki, nem kellesz senkinek... Mondjuk nem is kellenél, nem a kinézeted miatt, nem a magasságod miatt, nem a pénzed miatt, nem a méreteid miatt, hanem mert ilyen vagy. A hozzáállásodon kéne változtatnod, el kéne fogadnod és szeretned magad, és akkor nem itt tartanál.
2016. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE én semmit nem tettem azért, hogy a barátnőm legyen. Ők kezdeményeztek és kerek perec megmondták, hogy tetszem és akarnak. MIvel bejött nekem is, így csak összejöttünk.
2016. márc. 26. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus "langyos víz" vagy. De sajnáltasd csak magad tovább, így is le lehet egy életet élni.
2016. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azota a helyzet valtozatlan, csak elmultam 29 :(
2017. jún. 16. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit, nem is lesz változás egy-öt-tíz év múlva sem.
2017. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A helyzet szinten valtozatlan csak mar 13-an 30 leszek. :(
2018. márc. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!