Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs önbizalmam, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs önbizalmam, nem is néznek rám a férfiak, ezért úgy érzem nem érek semmit a szemükben, amitől megint csak nincs önbizalmam. Ki lehet lépni az ördögi körből?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy férfi aki nem a határozott nőkre bukik és persze nem árt ha a külsőd a személyiséged megnyerő.
2016. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 LazyJones ***** válasza:
Persze, csak észre kell venni az embereket és a lehetőségeket. Olyan nincs, hogy senki ne nézzen rád, és ne vegyen figyelembe. Esetleg ismerkedj neten, arc nélkül, ha ott összejön valami, már tudhatod, hogy a személyiséged mennyire vonzó, és/vagy kellemes.
2016. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Simán, de először a hozzáállásodon kellene változtatni. Próbáld egy kicsit pozitívabban nézni a világot. Szerezz be egy-két új csinosabb ruhadarabot, mosolyogj sokat, esetleg sminkelj is egy kicsit. Akár elmehetsz egy fodrászhoz is, és új frizurát vágathatsz magadnak. Hidd el, neked is jót tenne a változás, és a fiúknak is feltűnne.:)
2016. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 Megvolt minden, semmi eredménye.
2016. febr. 5. 13:21
 5/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
97%

Azèrt nem néznek ràd a fèrfiak, mert nincs önbizalmad. Ès itt a pont.

A történetnek nincs az a fajta folytatâsa, amit leìrsz, hogy emiatt nincs önbizalmad. Tehât nincs ördögi kör.

Ha làtszik rajtad, hogy elégedett és kiegyensùlyozott vagy, figyelnek ràd, garantâlom.

De mit vârsz, ha lesütött szemmel és görnyedt hàttal jàrkàsz, akiről süt a bizonytalansàg és hogy nincs megelégedve magàval?

Holnap öltözz fel csinosan, hangsùlyozd azt, ami szèp rajtad, tegyél egy szolid sminket és màszkàlj emelt fővel, mosolyogj a Vilàgra!

2016. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Addig nem is lesz eredménye semmilyen fodràsznak, ruhànak, kozmetikusnak, amìg belülről nem sugàrzod magadbòl a dolgokat...
2016. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen, van rá esély.


Elsőként saját magad kell elfogadnod magad és önbizalmat építeni - ez "egyszerűnek" hangzik, de elég komoly lépéseket igényel az életedben. Mi az a dolog ami miatt nincs önbizalmad? Külsőddel nem vagy elégedett? Korábbi csalódások vagy iskolai kigúnyolások káros maradványa ez...?


Ha a külsőd az oka, akkor - sajnos, mert nekem se volt könnyű - csak a "szokásost" lehet elmondani: vagy fogadd el magad, ha pedig van rá módod, akkor javíts magadon. Egy kis torna, diétás étrend, előnyösebb frizura és smikelés (nem túlzásba víve) és pár ruha ami passzol a stílusodhoz/személyiségedhez és máris előrébb léptél.


Amennyiben viszont belülről fakad az önbizalom hiánya, akkor nehezebb kiszabadulni ebből a körből - de ne félj, lehetséges. Ha extrém módon nincs önbizalmad, akkor nem árt felkeresni a témában járatos "szakorvost" aki segíthet megfejteni miből ered ez a hiány és tud személyre szabott tanácsokat adni, hogyan haladhatsz majd előre. (Sajnos mi itt csak általános dolgokat tudunk mondani, mivel nem ismerünk...)

Amennyiben ez a második típus van nálad, akkor célokat kell kitűzni és szívvel-lélekkel harcolni érte (eleinte ki célok, később lehet nagyobbakat is kitűzni, erődtől és haladásodtól függően). Ez elég általánosnak tűnhet, de ténylegesen így van.

És még pár furcsaság: rendezett-e a környezeted? Furán hangozhat, de ez is tud sokat jelenteni - nekem legalábbis segített mikor elkezdtem rendet tartani, mindennek kijelölni valami helyet - lehet nálad ez nem segítene, de lehet igen - sajnos ez egyénfüggő. Én jobban érzem magam mióta rend van és tudom midig mi hol van.


Egy szó, mint száz: Ne add fel! Lehetőség kitörni csak akkor nincs, ha feladtad - amíg van benned erő és küzdesz addig ki lehet törni ebből - igaz elszántnak kell lenned és néha kemény lesz az út. Sok sikert hozzá mindenestre, így ismeretlenül is :)

2016. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#5 Minden áldott nap csinosan öltözöm (alakhoz illő nadrág, vagy szoknya, magassarkú, minden), minden nap kisminkelem magam és a hajam is mindig ápolt. Semmit nem jelent.


#6 23

2016. febr. 5. 13:25
 10/23 A kérdező kommentje:
#9 Kicsi koromban szeplős voltam, sokat csúfoltak miatta, később meg azért találtak meg, mert kicsi voltam és nem igazán úgy öltözködtem, mint a többiek. Gimiben lassan kezdtem kikupálódni, de akkor már mindegy volt...
2016. febr. 5. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!