Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon jól kinéző, igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon jól kinéző, igazán szép nőkhöz, lányokhoz szól a kérdésem. Valóban érdemes hozzátok közeledni átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
(mondjuk 175-ös magassággal, átlagos testalkattal, normális utcai ruházatban, stb.)
2016. márc. 28. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha van pénzed, akkor bűn ronda is lehetsz
2016. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ha intelligens a férfi. :)
2016. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdemes, felejtsd el.
2016. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 VirágésBence ***** válasza:
54%
Nem szeretnék nagyképűnek tűnni, hogy ebbe a kategóriába sorolom magam, de a visszajelzések alapján azt mondhatom, hogy nagyon sok átlagos, átlagon aluli és átlagon felüli férfi egyszerűen fél odajönni. Jó, rendben, most van barátom, de amikor nem volt akkor sem jöttek soha oda. Nem értem, hogy miért nem, persze, tudom, félnek, de mitől? Harapni nem harapok, bunkó nem vagyok, max beszélgetünk egy jót és volt már olyan is, hogy annyira értelmes és kedves volt a srác, hogy beültem vele egy kávéra és azóta is barátok vagyunk. Tudom, hogy van nagyon sok nagyképű pláza cica, de szerintem látszódik az embereken, hogy ki mennyire normális, ha csípőre tett kézzel igazgatja a mellét miközben az iphone6s-t nyomkodja és csattogtatja a rágót, ne is várd átlag emberként, hogy kedves lesz a lány, de szerintem jobban is jársz, nem tudom ki szeretne egy pics@t barátnőnek. A másik, meg hogy annyi minden múlik a személyiségen, aki komoly kapcsolatot keres az biztos, hogy nem a külsőségeket fogja nézni, ha azokkal egyébként nincs nagyobb probléma.
2016. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Virágésbence


Azért nem mennek oda hozzád mert úgyis tudják, hogy te csak barátként tekintesz majd rájuk akkor is, ha szimpatikusak, ők viszont képtelenek lennének erre mert bejössz nekik. Te megmagyarázod annyival, hogy nem működik a kémia, ők viszont ezzel nincsenek kisegítve.

Összességében csak sérülnek lelkileg azzal, ha kikezdenek egy szintjükön felüli nővel. Mert mit érnek el vele? Legjobb esetben lesz egy lányismerősük akinél semmi esélyük bármennyire is szeretnék, hogy legyen.

2016. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem érdemes :) én átlagon felüli vagyok és az első barátom nagyon átlag aluli volt. Nem az számított
2016. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Virágésbence


Azért nem mennek oda hozzád mert úgyis tudják, hogy te csak barátként tekintesz majd rájuk akkor is, ha szimpatikusak, ők viszont képtelenek lennének erre mert bejössz nekik. Te megmagyarázod annyival, hogy nem működik a kémia, ők viszont ezzel nincsenek kisegítve.

Összességében csak sérülnek lelkileg azzal, ha kikezdenek egy szintjükön felüli nővel. Mert mit érnek el vele? Legjobb esetben lesz egy lányismerősük akinél semmi esélyük bármennyire is szeretnék, hogy legyen."


Ott a pont!

2016. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Srácok, please!

Ne húzzátok le VirágésBence, illetve egyik hozzászóló válaszát sem. Azért kérdeztem a lányokat, hogy szabadon elmondhassák, hogy ezen általánosításoknak van-e alapja.

Ha nincs, valljuk be, hogy annak csak mind örülhetünk.

Inkább próbáljuk elfogadni, amit mondanak és igenis próbálkozzunk meg a szép nőknél.

A fene se tudja, mi van, ha igaz?

2016. márc. 28. 14:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
én azért nem próbálnám meg, mert tudom a súlycsoportomat. És azt gondolom, hogy nálam sokkal jobb, jobb dumájú pasik mennek hozzá, akik fél kézzel lesöpörnek, miért nekem lenne esélyem?
2016. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Érdemes. Ez nem azt jelenti hogy tuti a siker. Jártam már csúnya pasival, meg amúgy is elég nagy a szórás hogy kinek mi az esete. De ne legyen igénytelen.
2016. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!