Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon jól kinéző, igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon jól kinéző, igazán szép nőkhöz, lányokhoz szól a kérdésem. Valóban érdemes hozzátok közeledni átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
(mondjuk 175-ös magassággal, átlagos testalkattal, normális utcai ruházatban, stb.)
2016. márc. 28. 14:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

én ismerek olyat, hogy a lány 25 éves, megszokta, hogy utcán utánafordulnak, idegenek facebookon ráirnak, és be vallotta, hogy válogatós (engem is "kiválogatott").


A jelenlegi barátja mégis egy szőrtelen, dagi, "értetlen kisfiús" alkat. Ja, persze tegyük hozzá azt az aprócska tényt, hogy az 6 évvel ezelőtt volt, mostmár a lány 31 éves... :D

2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem sokan szép lánynak tartanak, és szerintem sem vagyok ronda. Az én tapasztalataim alapján érdemes közelíteni egy szép lányhoz átlagos fiúként is, legalábbis ahogy végignézek az exeimen most, hogy már rég elszállt a rózsaszín köd, egyik sem volt egy matyóhímzés. :D Ráadásul az egyikkel a kapcsolatunk előtt barátok voltunk, és egyikkel sem azért lett vége, mert nem voltak 10/10-es pasik, hanem az egyikkel szimplán nem illettünk össze, a másik kettő meg finoman szólva is féreg volt (és egyébként ezzel meg is dőlt nálam a tévhit, hogy "a nők a jóképű, gerinctelen pasik után mennek", mert egyik sem volt jóképű, de mindkettő gerinctelen volt).
2016. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!