Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon jól kinéző, igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon jól kinéző, igazán szép nőkhöz, lányokhoz szól a kérdésem. Valóban érdemes hozzátok közeledni átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
(mondjuk 175-ös magassággal, átlagos testalkattal, normális utcai ruházatban, stb.)
2016. márc. 28. 14:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom neked mondani, hogy ezekre a közeledésekre úgy kell felkészülnöd, hogy "lesz ami lesz". Ne görcsölj rajta, ne lihegd túl, és ne várj sokat. Ha így állsz neki, talán te is lazább, és természetesebb leszel, és ez szimpi lehet. Na meg gondolj csak bele: mi veszíteni valód van? Semmi. Max elküldenek a fenébe, az ilyennel meg jobb is, ha nem kezdesz.
2016. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem nézel ki jobban, mint a lány, akkor esélytelen vagy. Kivéve, ha pénzzel tudod kompenzálni a külsődet.
2016. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Meddő vállalkozás.
2016. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kissé zavarba ejtő még így anonim módon is a nagyon jól kinéző nők kategóriájába beállni, vannak akiknek ez a véleményük, de én nem mernék kimondani magamról.

Érdemes szerintem. Látom alkalmakkor, hogy figyel engem egy srác, hogy elkapja a tekintetét, mikor odanézek stb. Volt, hogy nagyon vártam már, hogy leszólítson, semmi extra nem vol a srácban, valami mégis megfogott. Nem jönnek oda. Egyszer történt meg, hogy valaki megérintette a vállamat és zavartan elkezdte mondani, hogy neharagudjak stb.. Ámultam, hogy valaki leszólított. Sajnos pár randi után elváltak útjaink, de hát ez nyilvánvalóan benne volt a pakliban :)

2016. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy férfiként nekem sokszor fogalmam sincs hogy kéne odamenni egy lányhoz, vagy mit kéne mondani, vagy tenni. Olyan, mintha szerepelnem kéne, amit alapból rühellek. Miért kell nekem játszani magam hogy neki megfeleljek? Vagy miért kell bizonygatnom, hogy én jobb vagyok mindenkinél és válasszon engem. Ami nyilvánvalóan nem igaz, mert nem vagyok különb senkinél, csak egy átlagos ember vagyok, semmi több, vagy talán még inkább átlag alatti, mert nem beszélek nyelveket, nincs se pénzem, se diplomám, se nem vagyok egy Adonisz. De rengeteg hozzám hasonló van. Biztos van amiben jobb vagyok másoknál, van amiben rosszabb... Ez az egész verseny dolog taszító az egészben.
2016. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15-ös

Én nem vagyok egy matyóhímzés, viszont ha oda kell menni egy lányhoz, eszembe nem jutna, hogy más srácok is vannak még a látómezőben. Nálam evidens, hogy ez egy kétszereplős játék lesz és próbálom a saját erényeimet közvetve elé tárni, nem pedig védekezni, versenyezni.

Sztem a humor lendít a legtöbbet, bár a magasságon max egy Bödőcsi magasságokban repkedő performansz tud segíteni. A lényeg, hogy ne gondolj a konkurenciára, aggódjanak inkább ők miattad ;)

2016. márc. 28. 17:14
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ez az "esélytelen vagy ha nézel ki jobban a lánynál" dolog. Én szép lánynak tartom magam, persze nem vagyok egy 10/10es, de nem hiszem bármi gond lenne a külsőmmel.

Ha így nézzük, azok a fiúk akikkel kialalkult valami vagy csak nagyon tetszettek, egyikük sem volt olyan jó pasi (mások szerint), mégis megfogott bennük valami. Tehát tisztában kell lenni vele, hogy nem minden a külső, "átlagos" férfiként is simán lehet valaki sikeres egy "igazán szép nőnél", mert egyrészt ez relatív, másrészt az, hogy valaki szimpatikus-e, nagyon sok más tényezőn is múlik. :)

2016. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
a nagyon szép nők nem is érdekelnek :P az jobb, ha van rajta vmi hiba, ne csak rajtam legyen már :D
2016. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én sokat gondolkozom ezen a dolgon, amit felvetettél Kérdező.


Mivel Budapestre járok dolgozni, nap, mint nap látok egy csomó lányt, aki tetszik.


Mindig eljátszom a gondolattal, hogy meg kellene szólítani őket, aztán lebeszélem magamat róla.


Egy szép nőt megszólítani különösen merész vállalkozásnak tekintek. Általában van pasijuk, és JÓ PASIJUK van, szóval mindig parkoló pályára teszem a megszólítás dolgot.

28/F

2016. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Virágésbence!

Tegyük fel, hogy te tényleg olyan vagy amit leirtál, de ez csak 1 lány a 10ből. Többiek nem veszik emberszámba aki normálisan közeledik feléjük, és ezzel nem azt mondom hogy tátsa ki a száját midnen csávónak aki le akarja smárolni, de egy kis beszélgetés nem esne senki nehezére.

2016. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!