Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy az elmúlt egy-két évtizedben az emberek "tökéletesedtek"?

Figyelt kérdés
Régebben (bár lehet tizenéves fiatalként másképp láttam a világot) szinte mindenhol tök átlagos párokat láttam az utcákon/parkokban. A fiatalabb lányok is tök szoldian néztek ki (mondjuk a 2000-es évek elején), anno rengeteg mackós/vékony/alacsony/magas stb. pasit láttam barátnővel kézen fogva sétálni, szóval kvázi mindenkinek megvolt a párja, aki nem volt alkoholista/csöves és volt egy tök átlagos munkahelye. Ezzel szemben manapság nekem az tűnt fel, hogy a mai fiatal lányok között (sokszor 16 éves kortól kezdve is) egyszerűen nem találok olyat, aki ne lenne irtóan vonzó számomra és a 30-40-es korosztályban is nagyon sok vonzó nőt látok, ami számomra régebben egyáltalán nem tűnt fel. Rengeteg olyan csajjal találkozok a környezetemben nap mint napi, aki simán beleillene egy divatmagazinba. Viszont ami a legszembetűnőbb, hogy a konkurencia sokkal másabb lett, mint mondjuk az ezredfordulón. Rengeteg magas/stílusos/gazdag/déli vagy arab beütésű pasit látok szerte az országban, pedig még csak azt sem lehet mondani, hogy nálunk annyira tombolna a multikulturalizmus, mint nyugaton. Szóval milyen társadalmi/kulturális okai vannak ennek az egész folyamatnak?

2016. márc. 28. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem tökéletesedtek hanem elfajzottak lettek. Mindenki a másik másolata, több ezer forintot költenek a kinézetükre miközben a belsõ emberi értéke némelyiknek arra sem.érdemes,hogy kukába tegyem
2016. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Sok dolgot nem látsz, így én, mint a húsvéti szent menyétember, felvilágosítalak kicsit.

"az tűnt fel, hogy a mai fiatal lányok között (sokszor 16 éves kortól kezdve is) egyszerűen nem találok olyat, aki ne lenne irtóan vonzó számomra "

- Ez azért van, mert a szépészeti szerek és beavatkozások olyan arzenálja áll egy mai nő rendelkezésére, amivel szinte embertelen mértékben fel tudja turbózni a külsejét. A kétezres éveke elején még egy natúr zsírleszívás is több százezreket kóstált (az inflációt figyelembe véve ez mai áron majdnem egymilliót jelent), manapság egy maszek klinikán 2-300 ezerért leszednek rólad akár 6-8 kiló felesleget, mindezt teljesen diszkréten.


"ami a legszembetűnőbb, hogy a konkurencia sokkal másabb lett, mint mondjuk az ezredfordulón"

- Azért nem látsz, vagy csak nagyon ritkán, kövér, pattanásos, azaz a mai kor standardjai szerint ronda férfiakat a fent említett nők mellett, mert nincs igény rájuk. Mivel még egy totál átlagos nő is képes a fentebb felsorolt eszközök által modell külsőt elérni, így már megtehetik, hogy kvázi nagyobb súlycsoportban keressenek maguknak férfit, így az amúgy naturális énjükkel egy szinten álló férfiak nő nélkül maradnak, vagy az alattuk lévő kategóriából válogatnak, ami meg az abban a kategóriában lévő férfiakat fosztja meg a nőktől és így tovább.


"/déli vagy arab beütésű pasit látok szerte az országban"

- Manapság már egyáltalán nem tabu a férfiaknak a szoláriumozás, őszintén szólva egy-két komolyabb, fényképezős esemény előtt én is eljárok pár napig sülni. Eleinte én is azt hittem, hogy ezek az átlagnál barnább emberek biztosan mediterrán térségből érkeztek ide, aztán amikor egy-kettő elkezdett szabolcsi tájszólással beszélni rájöttem, hogy ezek olyanok, mint én, csak rendszeresen barnítják magukat. Annak ellenére, hogy a férfiak is részt vesznek ilyen szépészet tunningolásokon, számukra még mindig nem áll rendelkezésre olyan szintű szépészeti eszköztár, mint a nőknek, hisz izmot és kiállást nem tudsz varrni magadra, holott pont ezek azok, amik vonzzák a nőket, azonban a nők simán magukra tudják kenni azokat a vonásokat, amik vonzanak egy férfit. Akiket te araboknak látsz, azok sima Kovács Bélák, csak épp jó néhány órányi szoláriumozás és pipere munka után.


Egy férfi és egy nő számára az adott nem által alkotott szépségideálnak megfelelni egyáltalán nem egyformán nehéz feladat. Egy nő számára elég, ha lefogy, kialakít egy étrendet, amivel ezen a szinten tartja magát és igénybe veszi a már-már fillérekért elérhető szépészeti termékek tömkelegének az egyikét. Egy férfi ugyanezeket az eszközöket használva max. egy cingár selyemfiúvá tud válni, ami a legtöbb nő számára nem vonzó, így számára marad a hagyományos, nehezebbik út, vagyis lekocog szépen az edzőterembe és hónapokat szán rá a férfi szépségidol elérésére. Mivel ezt az utat eleve kevesen választják, így rengeteg férfi került abba a szürke zónába, ahová azok kerülnek, akik képtelenek felkelteni egy nő érdeklődését, míg ugyanezen szürke zóna női megfelelőjébe csak nagyon kevés nő kerül, jellemzően azok, akik tényleg olyanok, mint egy barlangi troll és még a szépészeti termékek milliói se képesek segíteni rajtuk.


Ennyi az annyi. Lehet megsértődni, lehet nőgyűlölőzni, lehet anyázni, de a húsvéti menyétember szava kőbe vésett igazság. Na én húztam tyúkot lopni.

2016. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én továbbra is rengeteg lányt/nőt látok, aki nem teszik. És ennél még többet, akiknek én nem tetszem.
2016. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak felszínesebbek lettek az emberek.
2016. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is látom ezeket a "divatmagazin" lányokat. Tucat termékek. Nem kellenek. Üresek valójában. Szépészeti cuccok nélkül még csúnya is a legtöbb. Külsőben az egyedit preferálom, így ha párt keresnék úgyis megtalalnam a saját köreimben a dekoratív hölgyet akit szeretnék, ugyanis elég réteg férfi vagyok a külsőmmel.
2016. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dreamer88 ***** válasza:

Szerintem nem "tökéletesedtek" az emberek, hanem az értékrendjük tolódott el szélsőséges irányba.


A legtöbb csaj az "álompasit" keresi, aki izmos, magas, jóképű, saját autóval és lakással rendelkezik.


A pasik meg a bomba vagy dögös nőket keresik.


Ezért van az, hogy mindenki a felső kategóriás emberekből akar válogatni, az átlagosakat meg észre sem veszi.

2016. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!