Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol kereshetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aisha2 kérdése:

Szerintetek hol kereshetek idősebb aszexuális (esetleg impotens) társat? Létezik magyar aszexuális társkereső oldal? Normál társkeresőn sajnos hiába keresgélek.

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 15:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9-es

Erre nem gondoltam.

De elképzelhető, hogy azért van öngyilkos gondolata, mert párban él és a párja igényli a szexet, esetleg ki is neveti, vagy elhagyja. Úgy érzi, hogy így értéktelen.

Az én korosztályomban már több férfi is lehet, aki ilyen gondokkal küzd és valószínűleg nem is mernek társkeresőn keresgélni. Pedig van aki pont őket keresi.

2016. márc. 28. 17:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem magyar oldal, de ez az egyik legaktívabb aszexuális oldal. Magyarok is vannak fent.


[link]


Facebookon is találhatsz csoportokat

2016. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, felkeresem az oldalt.
2016. márc. 28. 17:33
 14/17 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen férfit keresek,csak fiatalabb korosztályban 30tól-36ig,nem létezik! 30N :(


Sokáig kerestem,de nem vállalják fel magukat!

így társ nélkül élek és folytatom utaimat!


Sok sikert kívánok neked!

2016. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is hasonlóképpen.
2016. márc. 30. 11:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen,köszönöm szépen!
2016. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem fogsz találni mint ahogyan én sem. 60 múltam s jóval bonyolultabb eset vagyok Nálad. Itt tudtam meg ( olvastam ), hogy én nem aszex vagyok ( lettem ) hanem hyposzexuális. Vannak vágyaim és álmaim, mellyek elérhetetlenek, megvalósíthatatlanok... azért ne add fel, kitudja mit tartogat számodra a sors.
2016. jún. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!