Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritkák az érzelmes, érzelgős feminin srácok?

Figyelt kérdés
Ilyen pasikat szeretek, valahogy nagyon vonzó számomra ha egy pasi hetero, de feminin, érzelmes stb. Viszont minden pasi megnőzik, mutatja hogy ő mekkora KAN amitől én hányok.
2016. márc. 28. 16:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
* menőzik
2016. márc. 28. 16:07
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert a kanokon kívül nem veszel észre mást. Tágíts a látókörödön, nyiss mások felé is!
2016. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Sok olyan férfi van amúgy,aki azt állítja magáról hogy ő ilyen.Mármint érzelmes,feminin stb. és mikor oda kerül a sor hogy na akkor ismerkedés akkor elkezdenek arcoskodni meg egyből szexre utaló témákat hoznak fel stb. aztán sírnak mert nincs senkijük :D


Néhány lánnyal is ez van amúgy,előadják hogy ők milyen kedvesek meg megértőek nem nézik le a másikat,aztán mikor ismerkedésre kerül a sor felszínre tőr a valódi énjük.


Fura világot élünk...


F

2016. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
tör*
2016. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ritkák. De én pont ilyen vagyok :D


24/F

2016. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ritkák és én pont nem ilyen vagyok.
2016. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, az ismerőseim között például egy nagymenő kan sincs. Remélem a feminin csak belsőre vonatkozik és nem külsőre :-D. Mellesleg érzelgős / érzelmesnek tartom magam mégse hinném hogy feminin vagyok


27F

2016. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Dreamer88 ***** válasza:

A hiba ott van a képletben, hogy az ilyenek általában nem mernek ismerkedni/kezdeményezni.


Innentől viszont a legtöbb nő nem is tekinti őket potenciális partnernek az önbizalom hiányuk miatt.

2016. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el, rohadtul nem jönnének be.

Az unokatestvérem pont ilyen. Ha lát egy gyereket nekiáll úgy gügyögni, mint egy 60 éves öregasszony az unokájával, állandóan panaszkodik, hogy senki nem érti meg és imádja eljátszani, hogy ő az áldozat. Rengeteg olyan nő kereste már a társaságát, mint te és kivétel nélkül, mind ráuntak, ugyanis az ilyen férfiak képtelenek elérni azokat a benyomásokat, amik beindítanának egy nőt. Az ilyen férfiak a tökéletes lelki és érzelmi tamponok, akik abszolválják minden kínod-bajod, de ezen kívül semmi másra nem jók, kb. olyanok, mint egy barátnő farokkal. Próbálj csak meg ilyenekkel ismerkedni és meglátod, hogy rohadtul nem fogsz rájuk izgulni, mert semmiféle férfias kisugárzásuk nincs, ilyenek nélkül meg nem lesz meg az a bizonyos plusz vonzalom, ami által párkapcsolatba lépnél velük. Az unokatesóm is így járt mindig, kezdetben minden nő odáig volt érte, viszont sose tudta megütni azt a nívót, ami ahhoz kell, hogy egy nő vonzalma egy férfi iránt beinduljon, holott nem ronda srác, sőt egész jóképű, úgy néz ki, mint Kit Harrington, csak épp szakáll és göndör haj nélkül. A nőknek nem egy másik nő kell fasszal a lába között, hanem egy férfi, azaz egy alapvetően domináns és nehezen megközelíthető személyiség. A friendzone ilyen feminin férfiakkal van tele, akik képtelenek voltak bárminemű vonzalmat is kiváltani a nőkből, élükön az unokatesómmal, aki egyszerre vagy 3-4 nő barátzónájában van egyszerre a nőies és érzelgős viselkedése miatt, amit a nők kezdetben vonzónak találnak, de csak azért, mert rokon lelket látnak az ilyen férfiakban, viszont hosszú távon semmit nem adnak nekik, max. szakítás utáni bánatukban néhanapján lefeküdnek egy-két ilyen férfival, de amint jön egy férfias férfi, máris mennek vissza a barátzónába.

2016. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
9-esre ne hallgass! Ismerem, gyogyiból szabadult a múlt héten. Húsvétra engedték csak ki!
2016. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!