Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiu nagyon érzelgős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu nagyon érzelgős, lehet probléma a lányoknál?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ha megismerkedek egy lánnyal és bejön akkor én foglalkozni szeretnék vele és kimutatni az érzelmeimet amiket táplálok iránta. Nagyon érzelmes fiu vagyok, sajnos szeretek foglalkozni azzal aki szimpatikus nekem és egy ideig nincs is baj vele csak utána nekik ez nem tetszik. Amint kimutatom azt h érzek irántuk valamit azonnal otthagynak.


Csak nekem vannak ilyen tapasztalataim hogy nem jön be egy lánynak ha egy fiu érzelgős vagy egyszerűen nem szeretik ezt?

21/F


2016. márc. 26. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nem sok tapasztalatom van a lányok terén ,de én is kissé hasonló vagyok ,mint te ,hogy túl törékeny lényeknek gondolom a lányokat és túlságosan is kedves érzelmes vagyok félig meddig nyálas és ez már nem jön be nekik.

Nem kell taplónak lenni ,de ilyen fiú mellett nem érzik magukat igazán nőnek és azért mégis megkell úgymond mutatni ,hogy ki az úr a háznál és sokan nem egy mindig érzelgős érzelmes fiút akarnak ,hanem csak akkor akarják ,mikor ott van rá az alkalom idő.

ú

2016. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj, de ha a másik félnek még korai a dolog és nyomulásnak érzi akkor az lehet kiváltó ok az elhagyásra. Az érzelgősség bár inkább nevezzük érzelmesnek mert a kettő nem ugyan az... akkor probléma ha nem tudod kontrollálni magad. Ha már a legelső fázisban úgy viselkedsz mint aki örülten szerelmes megriadnak vagy komolytalannak vesznek. Úgy kell kimutatni a szeretetet hogy az ne legyen a terhelő a másiknak... inkább csak legyél figyelmes, és nagyon segítőkész bármiben, ez a törődés és gondoskodás első fázisa... ha érzékelteted a másikkal hogy számíthat rád és áldozat kész vagy.
2016. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem jól esik ha egy férfi igenis át tudja érezni a problémámat vagy a boldogságom. Legyen érzelmi intelligenciája.

Persze arra ügyelj nagyon, hogy ne a közepébe ugorj bele, hanem csak szépen lassan és fokozatosan csináld.

2016. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már okozott problémát az ilyesmi, pedig alapvetően romantikusnak gondolom magam, és szeretek néha lelkizni.

Az egyik ilyen típus, ami idegesített, amit korábban is írtak. Alig voltunk együtt pár hete, de máris így szeretlek, úgy szeretlek, borzalmasan nyálas volt és levakarhatatlan. Mivel én ezt nem viszonoztam, egyből jött, hogy mert más pasikkal flörtölök (egy közös ismerőssel beszélgettem, és igyekeztem felvidítani, mert nagyon maga alatt volt, semmi flörtől nem volt szó). Mindenkinek nyafogott utána és én voltam a szemét, aki bántja.

A másik ilyen típus, aki a lelkizéssel esik túlzásokba. Minden pici kis összezördülésből hatalmas problémát csinált. MINDENT meg KELLETT beszélni, holott semmi mély dolog nem volt, csak frusztráltabb voltam, ő pedig ezt nem tudta kezelni, amiért odaszóltam, hogy most inkább hagyjon, majd ha lenyugodtam beszélünk. Nem vele volt bajom, de ő ezt nem fogta fel, hiába mondtam, folyamatosan nyaggatott, esélyem se volt levezetni a sztresszt. Így kiprovokálta, hogy vele veszekedjek, aztán persze azt is meg kellett beszélni és így tovább.

Azzal viszont semmi bajom nincs, ha egy srác figyelmes, sőt. Szeretem, ha foglalkoznak velem, kedveskednek. De ezek egyike sem nevezhető udvarlásnak vagy romantikus gesztusnak esetleg figyelmességnek. Szóval ezeket kerüld és nem lesz gond.

2016. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az érzelmes pasik :) van kedved ismerkedni?22/L
2016. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!