Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat, akik kamuból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat, akik kamuból regisztrálnak társkeresésre, nem zavarja, hogy megbántanak más férfiakat?

Figyelt kérdés
Gondolom, elhanyagolható számú a nem igazi profil (bár ki tudja), de annyit írja itt sok pasi, hogy regisztrált már nőként egy társkersőre, hogy komolyan felmerült bennem, hogy ezek a pasik egymás kamuprofiljainak (is) írogatnak. Ha azt gondolja néhány férfi, hogy a nők kegyetlenek a férfiakkal a társkeresőkön, akkor nem érzik övön alulinak, hogy kiszúrnak a férfitársaikkal? Ők maguk állítják, hogy naponta 100 üzenetet kapnak, és mégsem merül fel bennük, hogy ezzel tulajdonképpen ők is még egy alkalmat szolgáltatnak annak a pasinak a sértődésére? Vagy az már tök mindegy?
2016. márc. 29. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Találjoztam már én is ezzel a problémával, és szeretném ezúton is megkérni a kedves gerinctelen, suttyó söpredéket, akik így b.sszák el más emberek kedvét, hogy vállalják fel legalább maguk előtt a homárságukat és kezdjenek el vegyülni a többi meleggel, higgyék el, hamarabb kapnak tőlük meztelen fotókat, amikre otthon recskázhatnak. Köszönöm.


24f

2016. márc. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

nem, kicsit sem érdekel a lelki világok.


#1 attól mert valaki beregisztrál másik nemként a társkeresőre, attól még nem homár, csak kíváncsi, hogy a másik fél miket ír. Bár gondolom magadból indulsz ki és te csetelgetsz a férfiakkal női adatlapodon keresztül, a többség nem ezt csinálja!

2016. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkoztam már, hogy sokan itt nyafognak hogy így-úgy nem válaszolnak nekik a nők, hát barátom lehet azért mert ugyanolyan kamu profiloknak írogatsz mint amiket te is kitalálsz hogy bebizonyítsd milyen jó nőnek lenni.... :D
2016. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"nem, kicsit sem érdekel a lelki világok. "


Ja, de akkor most ki a gonosz a szituációban?

2016. márc. 29. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja, megszólom az ilyen hazug tagokat és a GyIK ügyeletes túltoleráns inkvizítorai azonnal támadnak.... Légyszi, legközelebb már a pedofilok érdekeit is védjétek.


1es

2016. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
melegjogokról kéretik nem itt vitázni
2016. márc. 30. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam, akkkor volt egy kis bűntudatom, de már elmúlt. Nem a kamu női profilok és nem a nem válaszoló nők teszik tönkre az internetes társkeresőzést, hanem azok a férfiak akik boldog-boldogtalannak írnak mindenféle válogatás nélkül.
2016. ápr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ők legalább válaszolnak :D


Tudod hány nő van fent pusztán önbizalom növelő „játék” céljából?

2016. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ők legalább válaszolnak? Épp arról van szó, hogy nem.
2016. ápr. 2. 10:10
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 ha nem válaszolnak akkor nem qrvamindegy?
2016. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!