Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van hatással a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van hatással a jó emberismeret, jó önértékelés a társkeresésre, párkapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Ismerek egy átlagosnál kicsit rosszabb pasit, aki mindig nála szebb nőket talált úgy hogy alig randizott, alig próbálkozott, szinte harmadszorra, negyedszerre összejött mindig neki, úgy hogy hosszú éveken át volt azzal a lánnyal.

Kérdeztük mi a sikerének a titka, azt mondta jó emberismeret és jó önértékelés kell hozzá és csak olyan nőknél szabad próbálkozni aki stimmel hozzá. Kicsit nehezen hiszem hogy emiatt valaki sikeres legyen a nőknél.


2016. febr. 10. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem teljesen igaza van.

De itt mi ezt hangoztatjuk hónapok óta.

20/l

2016. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez eddig oké, mindenki tudja. Az a kérdés, hogyan érsz el ilyen állapotot, ha alapvetően nincs rá okod, hogy így érezd magad?
2016. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Hiába a jó emberismeret és a jó önértékelés, ha egy férfi olyan alacsony és ocsmány (bár ez a külsőmhöz viszonyítva még így is bóknak számít, mert olyan rosszul nézek ki minden lány szerint), akkor soha sem jöhet össze még egy randi sem! Tapasztalatból tudom, mert rengeteget próbálkozom.
2016. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen kérdés, nyilván ismerni kell önmagunkat és megfelelő önértékeléssel kell rendelkeznünk ahhoz hogy párt találjunk, de egyébként az élet más területein is fontosak ezek a dolgok. Az viszont valóban kérdéses, hogy hogyan érjük el ezt.
2016. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is hosszú kapcsolataim voltak/vannak köszönhetően a jó emberismeretnek. Amelyik véget ért az azért volt, mert elmúltak az érzések, de egyébként nem voltak komolyan problémáink, le tudtunk volna élni együtt egy életet.


A jelenlegi (és remélem utolsó) párommal is minden rendben van, de ezúttal jobban teszek én is (és okulva az előzőből) ő is a kapcsolatért. Ha véget érne ez a kapcsolat, akkor sem mondanám, hogy melléfogás volt.

2016. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig így van, én ismerek ilyet. Emberismeretet lehet tanulni, de ez valahol gyermekkorban eldől ki az, akit nem lehet manipulálni, aki átlát az emberek szándékain, az már bátorság kérdése, hogy hallgatsz-e a megérzésedre és igenis megteszed az első lépést, akkor is ha a nő klasszisokkal jobb külsőre, de érzed, hogy működik mind a kémia mind agyi szinten egy húron vagytok és nem agyalsz azon, hogy csoda történik-e, hanem elfogadod. Nem fog nemet mondani, nem kaland lesz, hanem az "igazi".
2016. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maximálisan így van. Az önértékelés azt jelenti, hogy valaki nem a hibáin kesereg, amiken nem tud változtatni, hanem az értékeire koncentrál, azokat hangsúlyozza az ismerkedés során. És olyan embert keres maga mellé, akinek ezek az értékek fontosak - ehhez kell az emberismeret.
2016. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!