Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valólban azt hiszik a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valólban azt hiszik a pasik hogy a nagyon csinos nőknek könnyű dolga van mert a jó pasik sorba állnak előttük és csak válogatni kell közöttük?

Figyelt kérdés

Engem nagyon csinos jó nőnek tartanak. Valóban nagyon adok a külsőre.

Az igaz hogy sok pasi áll sorba előttem és szeretne tőlem valamit és legtöbb bizony külsőre nagyon bejön de mint ember egy hulladék. Binko buta nulla empátia baromi nagy önzőség és még sorolhatnám. Sajnos már rég foglaltak a normális pasik. Bizony nagyon nehéz dolgom van 28 éves csinis nőként pedig még macis pocakos és alacsony pasival is lennék nagyon nem elsődleges a külső


2016. márc. 29. 11:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Elég korán kezdődik ma a beszállás a trollibuszra :D Szerintem olyan 10 privit simán fogsz kapni.
2016. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
35%
Akkor gondolj bele,hogy az átlagosaknak meg csúnyábbaknak sem a normális pasik állnak sorba.Sokkal jobb a helyzeted.Ha jó külsővel nem találsz normális embert,akkor nálad belül vannak a bajok.
2016. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
37%
kamú vagy! :p
2016. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Hmmm engem egy picit el gondolkodtattál. Érdemes lenne a csinos nőknél is próbálkoznom? :)
2016. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
2. Lehet velem van a baj mert nem azonosulok azzal a világgal amit a mai emberek vallanak. Hogy siker pénz bunkóság kell a nőknek meg az a fontos hogy minél sikeresebb legyél és ezt csak önzőséggel bunkósággal lehet elérni stb.
2016. márc. 29. 12:02
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
Brace yourself. Knights are coming
2016. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Bizony érdemes.

Tudod nagyon sok olyan pasi próbálkozik szerintem akik csomó előítélettel rendelkezik. Hogy nekünk csak a bunko gazdag pasik kellenek.

Szerintem a társadalommal van baj.

2016. márc. 29. 12:07
 8/39 anonim ***** válasza:
18%
Ne aggódj, neked is a pénz, csillogás, bunkóság, menőzés kell. A normális (tök átlag adottságokkal rendelkező) kandúrt úgy fogod kihajítani egy népszerű izomtibor vezérhímért, mint macskát szarni.
2016. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
8. Gratulálok, úgy látom jobban ismersz engem mint én magamat. És külön gratulálok az általánosításhoz.....
2016. márc. 29. 12:16
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés: "Valólban azt hiszik a pasik hogy a nagyon csinos nőknek könnyű dolga van mert a jó pasik sorba állnak előttük és csak válogatni kell közöttük?"


Második mondatod: "Az igaz hogy sok pasi áll sorba előttem és szeretne tőlem valamit és legtöbb bizony külsőre nagyon bejön"


Szóval? :D

Az már a te bajod, hogy belsőleg egyiket sem találod szimpatikusnak, de a feltevés attól még igaz, sorban állnak előtted a pasik és csak válogatnod kell.

2016. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!