Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Könnyű, laza, csinos, sportos...

Könnyű, laza, csinos, sportos felsőre, pólóra, trikóra adnátok tippeket? Farmerhez, játszótérre, főként úszógumi takarására, és hogy ne lehessen belátni, ha lehajolok, illetve ne legyen ki a derekam.

Figyelt kérdés

anyuka vagyok, sokat hajolgatok a játszótéren, ezért vagy a derekam van kint, vagy belátni felül :)

az a bajom, hogy úszógumit növesztettem, illetve szoptatok, és megnőtt a mellem, a régi pólóim nem jók többségében.

38-as a méretem, de a mellemre kell a negyvenes is, viszont a csípőm széles, és van egy kis pocakeresztés is mostanában, sajnos.

sajnos lapos talpú cipőket kell hordanom a tipegő gyerek miatt (3 emeletet kell cipelnem kézben, mert nincs lift se, 10 kilós a kisfiúcska) ennek is kell stílusban passzolnia.


szeretnék csinos és sportos és esztétikus is lenni, amíg le nem megy a hájacska deréktájról, addig jó lenne néhány előnyös ruhadarab.


köszi a segítséget :)


2014. máj. 31. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan felsőket keress ami mell alatt húzott, így a derekadon nem látszik a felesleg

[link]

2014. jún. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
New Yorkerbe lehet kapni pontosat ilyeneket :) Én nem érzem jól magam tapadós felsőben és mindig ott vásárolok. Szerintem univerzálisak az ilyen buggyosabb, ejtett vállú, laza felsők. Farmernacihoz, cicanacihoz, de melegítőkhöz is jó. Csinos is lehetsz és sportos is, ha úgy kombinálod :) 2-3 ezertől már lehet kapni jókat és jó minőségűek is. Ja és megfelelő hosszúságúak! :)
2014. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!