Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy csinos fiatal lányként ennyire magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan az hiszik hogy aki szép annak minden annyira egyszerű. Ez egyáltalán nem így van. Ha bárhova megyek akkor csak az ősbunkók másznak rám, igaz ők szinte mindenhol megtalálnak. Normális srácokkal alig akadok össze, amikor úgy alakul akkor sem igazán megy valami gördülékenyen a dolog. Szinte alig mernek megszólalni vagy a szemembe nézni. Aztán az a nagyon ritka eset amikor valamelyik elkéri a facemet akkor utána nem vesznek fel. Volt olyan srác akihez én mentem oda és azt hitte valami fogadás. Miután nem igazán tudtunk egymást megérteni bocsánatot kértem és elmentem. Nem esett valami jól. Bevallom elég félénk vagyok, vagy legalábbis elég nehezem veszem rá magam ilyesmire.


A barátnőimmel sincs nagyon szerencsém, amikor elkezdtem nővé érni akkor sokan eltávolodtak tőlem pedig szerintem nem adtam rá okot. Azóta is vannak ezzel gondjaim pedig most nem közös pasizásról van szó hanem egyszerű közös programokról és hasonlókról amikben nem szerepelnek férfiak. Van egy barátnőm aki szintén szép és ő sikeres a férfiaknál. Igaz ő sokukkal szexel de engem ez nem igazán vonz. 22 éves vagyok még egyetemre járok de szeretnék gyereket nem sokára mielőtt dolgozni kezdek. Egyrészt egyszerűbb is ilyen fiatal korban úgy és utána a munkakeresésbe és vállalásba sem kavar be. Anyukám is 19 volt amikor születtem szóval szerintem ez így helyes.

Eddig két pasim volt az egyikük 30 feletti volt de gyerekről például ő sem akart hallani sem.


Most pedig lassan ott tartok hogy fogalmam sincs mit kellene tennem. Társkeresőre is felmentem, de az nagyon durva volt szóval letöröltem magam elég rövid távon. A legtöbben fikázták a képeimet hogy mekkora csaló vagyok meg nevetséges vagyok és hasonlók. Aztán voltak akik nem ezen akadtak fent, hanem azon hogy nem reagáltam a pénisz fényképekre és többen megfenyegettek... Ebből rövid távon lett elegem.


Nem tudom, hol kellene ismerkedjek normális férfivel, aki még a régebbi típusú családi értékeket képviseli de néha azért tud fiatalos és bulizós is lenni.


2016. márc. 24. 20:10
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom eldöteni, hogy ez most valódi panasz, vagy mesteri trollkodás.


most feltételezem hogy igaz.


Az a baj, hogy gyereket nem szokás a pucér seggre vállalni még munka nélkül. Tudod így lényegében mit vársz a férfiaktól? Hogy kb. 4-5 évig ő tartson el (befejezed az egyetemet + 1-2 év GYES) - ez később mikor már van anyagi háttér kivitelezhető egy kisebb átszervezéssel, de a pucér seggre nem.

2016. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
80%
Akkor most te el akarod tartatni magad,amíg babázgatsz?
2016. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
51%

Remélem troll vagy, mert ha igaz amit írtál, akkor tényleg sajnállak.


Azt kell mondjam, hogy a saját kezedbe kell vegyed a sorsodat.

Én sem akarok gyereket(és nem is véletlen, hogy miért nem akar ez a férfinemzedék, de ez másik téma), szóval ha független, gyerekszerető, családban gondolkodó srácot szeretnél, lejjebb kell adnod bizonyos igényeidből és valóban némileg kezdeményezőbbnek kell lenned.

No nem direktbe leszólítgatás, mert én is azt hinném, hogy be akarsz gináztatni és ellopnád a fél vesémet éjszaka), hanem apró jeleket, félszeg mosolyt, hajtekergetést, stb.

Sajnos neked sem lesz könnyű menet ez, sorry.

2016. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
97%

"22 éves vagyok még egyetemre járok de szeretnék gyereket nem sokára mielőtt dolgozni kezdek..."


WTF! Eddig úgy tudtam, hogy a gyerekvállaláshoz előbb meg kéne teremteni bizonyos anyagi hátteret és rendezett családi körülményeket, s nem belepotyogtatni a vakvilágba a porontyokat.

2016. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon gyorsan felejtsd el azt a gondolkodást, hogy te ekkor meg akkor akarsz gyereket vállalni. Ez majd jön magától, HA megtaláltad hozzá a megfelelő férfit. Viszont ezzel szinte minden értelmes pasit elzavarsz, hiszen neked nem társ kell, hanem valaki, aki gyereket csinál neked, utána pedig eltart. Ez lásd be, elég meredek, és felettébb gyanús is, hogy esetleg nem vagy épelméjű.

A pasikeresésben nem sok tanácsot tudok adni. Én szerintem átlagnak számítok, és sose volt gondom vele. Nem egyszer esett már meg, hogy leszólítottak az utcán, közös barátok által találkoztam össze értelmes férfiakkal, mostani páromat pedig a munkahelyemen ismertem meg. Bárhol, de tényleg, bárhol lehet ismerkedni, és értelmes emberekre találni. Azok, akik azt hitték szórakozol velük, gondold csak el, mit csináltak volna kapcsolatban. Folyamatos féltékenykedés, ellenőrizgetés...stb. Csak legyél nyitott, laza, ha adódik egy lehetőség, ragadd meg.

Sok sikert.

2016. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Blade Bone ***** válasza:
Azért amíg a tévében látni romantikát és stb dolgokat, addig ez a való életben is jelen lesz. :) Dee az nagyon fontos szerintem, hogy akinek szánjuk az érdemes legyen rá. Gyerek, házasság, nem túl előnyös dolgok kapkodás közben.. Előbb egy biztonságos légkört kellene kialakítani. De hogy a gond mi lehet, azt nem tudom, talán félnek az emberek tőled, hiszen nem tudják hogyan közeledjenek feléd, talán érdemes lenne kicsit neked nyitni, hogy legyen egyfajta útmutatásuk veled szemben, hogy láthassák te is emberből vagy.
2016. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%

"...22 éves vagyok még egyetemre járok de szeretnék gyereket nem sokára mielőtt dolgozni kezdek. Egyrészt egyszerűbb is ilyen fiatal korban úgy és utána a munkakeresésbe és vállalásba sem kavar be."

Na itt kifeküdtem... xD

2016. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
91%

Ha megvan a megfelelő társ hozzá, szerintem nem rossz az ha jön a baba. Attól, hogy effektíve nem keres pl egy anya pénzt, attól még a háztartás vezetésével nagyon komolyan hozzá tud járulni a közös élethez.


Persze azoknak is igazuk van akik a hátteret akarják először megteremteni, de a háttéren való dolgozás közben szaladnak az évek, és manapság nem ritka, hogy 30 éves kor felett jön az első baba. Ehhez nemnagyon értek, de olvastam egy cikket róla, hogy a kor előre haladtával egyre nehezebben regenerálódik a női szervezet is, pl szülés után, stb... , míg egy 20-on éves nőé sokkal gyorsabban.


A kérdésre válaszolva, normális férfit nem fogsz találni. Mindenkinek van valami stiklije... 29/F

2016. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

7-es

PEdig nem mond hülyeséget a csaj.

Lebabáz 2-t még fiatalon, mikor rugalmas a teste és utána kezd karriert építeni, ami 30 éves korára sínen is lesz.

Az ötlet jó, de a helyében én 35 felettieket keresnék.

A mi korosztályunk inkább betömne még pár szabad lyukat, mielőtt befeküdnénk az önkéntes koporsóba :)

2016. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Mert nem ismersz engem :)) Komolyra fordítva a szót, azért a gyökerek találnak meg, mert mint kedvenc 3 kutyámnál történik az erösebb nagyobb izmosabb eszik először, és a két kicsi a maradékon él. Magyarul az általad normális pasik megszokták, hogy az olyan lányokat mint te, elviszik előlük, hozzájuk sem szólnak, nem szeretnek csalódni.

A legtöbb viszály keltője sajnos a női irigység, külföldön dolgozva a magyar lányok a párjukat manipulálva intéztek intéztettek el nekik nem tetsző embereket, sajnos sok lány ilyen. Pasik elintézik hamar az ilyet a lányok képesek a pszichológiai hadviselésre sokáig, irigységből leginkább, tudnád hány pasi ül börtönben mert hagyta magát megdumálni egy nőnek akit szeretett. Dobjatok sok követ rám de a kakucsi eset is ilyen volt, lány lesz.... pasinak van barátnöje, manipulálta. Gyilkosságot elitélem maximálisan.

Szépen megfogalmaztad olyan pasiként, aki még a régebbi típusú családi értékeket képviseli, nehéz párt találni, sok a karrierista komolytalan lány aki pénzes pasikat váltogatja és nem akar 30 alatt szülni.

2016. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!