Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem furcsa csak úgy kikezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa csak úgy kikezdeni egy már korábról ismert emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, gyerekkorunkban ismerkedtünk meg, akkor tudom, hogy én is tetszettem neki, de ez már vagy tíz éve volt. Azóta hébe-hóba beszélünk, de csak ilyen "hogy vagy? kösz jól" jellegű dolgokat, ha tök véletlen összetalálkozunk, vagy ott van facebookon, régen MSN. Mivel időközben volt barátnője, nem kerestem, de azóta nincs neki. Én sem azzal töltöttem az elmúlt 10 évet, hogy csak róla ábrándoztam, tetszettek mások, de újra eszembe jutott, még mindig szimpatikus, helyes. Csak olyan furának érzem, ha valaki csak így ír, aki régóta ismer. Hiszen ha 2 ember ismeri egymást régóta, akkor nem most ébredtek rá, hogy a másik szimpatikus. Nekem is tök fura volt, mikor a bátyám egyik barátja egyszer csak megkérdezte, van-e barátom (állítólag, nem tőlem), meg hogy milyen szép vagyok, mintha nem ismerne 5 éves koromtól. Tudom, hülye vagyok, de attól félek, azt fogja hinni, ha írok neki, hogy én azóta is csak rajta gondolkodom, vagy mint valami pszichopata 10 éve gyűjtöm róla az infókat vagy nem tudom. :) Nyilván rájöttetek már, hogy nagyon béna vagyok a pasizásban, félek kezdeményezni.
2016. márc. 19. 00:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*korábbról
2016. márc. 19. 00:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából teljes mértékben megértelek.


Viszont: Régi ismerősök vagytok, érdeklődhetsz felőle csak úgy simán régi ismerősként is. De ha nem akarod így lerohanni, akkor esetleg köszöntsd fel a szülinapján, vagy névnapján (ha mostanában van).

Ha kiskorotokból van kép, keresd elő valamelyiket és küld át neki, hogy "nézd mit találtam, emlékszel?" :)


Ezek csak ötletek, de ha nem akarod csak úgy simán lerohanni és nem akarsz annyit parázni, akkor írj neki valami miatt. :)

2016. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat. Kép az sajnos nincs. Az, hogy írjak neki valami apróság miatt: hát épp a napokban zavartam egy ettől független dologgal, és azt sem akarom, hogy én legyek a lány, aki folyton hülyeségeket ír neki. (Kértem már, hogy szavazzon a fotómra, lájkolja egy facebookos oldalamat, megdicsérte egyszer a blogomat, tudjátok, ilyen tipikus kis üzenetek.) Volt, hogy ráírtam, hogy mi van vele, vagy összefutottunk 1 hónapja, akkor megpróbáltam megkérdezni, hogy hogy sikerült az, ahová ment (állásinterjú), de az után, hogy elmesélte, kiszállt a beszélgetésből. Szóval fölöslegesen nem akarom zavarni butaságokkal, de fenntartani sem sikerül a beszélgetést. Szülinapján, névnapján mindig felköszöntön (fel szoktam az ismerősöket),az is elég átlátszó lenne, hiszen minden évben felköszöntöm, mégsem írok neki máskor. Igazából csak nem tudom, ez így mennyire gáz. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy ő életem szerelme, vagy nem tudom. Ugyanakkor való igaz, hogy nyilván az ember okkal nem törli az ilyen ismerősöket Facebookról, vagy mindig is egy helyes, kedves fiúként tartottam számon, és nem feledkeztem el róla, de hát attól még rengeteg dolog történt, 2 másik emberbe is szerelmes voltam.
2016. márc. 19. 00:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Just do it
2016. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2016. márc. 19. 00:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó. Erről a "nem akarom, hogy azt higyje életem szerelme" érzésről nagyon gyorsan tegyél le.

Mivan ha azt hiszi? Talán megáll a Föld? Esetleg leesik a Nap? Jaaa, hogy lehet kinevet? Ugyanmár. :) Egyébként pedig ha csak simán elkezdesz vele barátkozni miért hinne többet?

Egyszer egy srác állandóan elhívott iszogatni, sétálni,stb. Mindig mentem vele, de ő mégse merte megtenni azt a bizonyos lépést. A végén én közöltem vele, hogy többet szeretnék barátságnál, és kiderült, hogy hiába mentem vele, hiába foglalkoztam vele annyit, ő végig azt hitte, hogy csak barátkozom. :)

2016. márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a biztatást.
2016. márc. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!