Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb csaj miért játssza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb csaj miért játssza a nagyképű, beképzelt, vagány figurát, amikor a legnagyobb kincs egy visszafogott nő a férfiak szemében?

Figyelt kérdés

Minden férfi legbelül egy szép, visszafogott, érzékien szerető és szerény nőről álmodozik. Ennek ellenére ezt veszem észre, hogy még azok is akik normális családból származnak, és akik alapvetően ilyenek lennének, még azok is erőltetetten felveszik a flegma, ribi, egókirálynő stílust. Minek?

Ez csak ront az esélyeiken akár helyes pasit, akár gazdag pasit, akár rossz fiút, akár ezeknek a lineáris és vagy exponenciális kombinációját keresik. Egyszóval minden pasinál rontja az esélyeiket, mert ez senkinek sem szimpatikus. Se a normális pasiknak, se a bunkóknak.


2016. márc. 29. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem ilyenek. Csak ők azok, akiket észre se vesztek.
2016. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem minden pasinak az értelmes,visszafogott nők kellenek.Ha így lenne,minden csaj megpróbálna visszafogott lenni.

Egyébként ez nem csak a nőkre igaz.Sok pasi,a rendesek is,játsszák a bunkót,hogy menőnek tűnjenek,és ezáltal elvesztik az esélyeiket a rendes lányoknál.Tudod,zsák a foltját...

2016. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt "magukért" (valójában a közönségnek) csinálják nem értünk ezt se felejtsd el. 29/f
2016. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem. Ha minden csajnak lenne egy klónja, és az a klón szép, visszafogott, érzéki és egészséges mértékben szerény lenne. Akkor mindenki azt választaná az eredeti beképzelt verziója helyett. A férfiak 100%-a. Mert minden férfi erre vágyik.
2016. márc. 29. 19:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy te ebben ilyen biztos?Akkor a beképzelt csajoknak miért van pasijuk?Persze,egy értelmesebb pasi nem foglalkozik beképzelt p*csákkal.De sok buta pasi van,ezt ne felejtsd el...
2016. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mumusan ***** válasza:
85%

Először is. Olyan nem létezik hogy mindenkinek egyfajta nő tetszik...

Másodszor. Én ha kell szerény, és csöndes vagyok, viszont alapjáraton vagányabb. A szituáció hozza. Viszont soha abból nem lett kapcsolatom, hogy illedelmesen ültem egy asztalnál és pislogtam. Viszont a vagányságom vonzza a férfiakat.

A tapasztalatom az, hogy a vagányság ami bejön nektek, nem az illedelmes, csöndes, visszafogott jókislány.

2016. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ez jó, mert én mindig azt gondolom, hogy túl visszafogott vagyok. Bár ez párkapcsolatok terén sosem volt gond, inkább csak egyéb szociális kapcsolatoknál.
2016. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenkinek olyan az ízlése, mint neked...:D

Hidd el, nem mindenki azt a típust kedveli, elég nagy gondok is lennének akkor. Inkább azon gondolkoznék, hogy miért van az, hogy csak ilyen csajokat vonzasz be? Tippre azt mondanám, hogy vagy rossz helyen keresgélsz vagy egy idealizált álomképet kergetsz, amit nem találsz meg senkiben.

2016. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nemtől függetlenül sosem a szélsőségek vonzzák a másik nemet. Egy túlzottan visszafogott, szerény, félénk lánnyal néha azért nem lehet mit kezdeni, mert alig-alig akarnak megnyílni, és csak néznek. Nincs önálló gondolatuk, vagy ha van, félnek kimondani. Nem bíznak magukban. Ellentétben egy vagány, fiús, ambiciózus lány lendülete és energiája mellett sokszor elfelejt nőnek lenni. Egy plázacica típus meg túl nőies akar lenni, ezzel lő túl a célon, vagy a túl laza erkölcsök is vagy riasztóan hatnak, vagy csak arra használják őket.


A nők nevében nem beszélhetek, majd esetleg kijavít valaki, ha tévednék, de nem hiszem, hogy a nők a bunkó pasikat preferálnák, csupán azok közelebb vannak, amit akarnak. Egy férfi legyen határozott, magabiztos, tudjon kiállni magáért. Egy tipikus rosszfiúnál ez megfigyelhető, míg a tipikus jófiú csak lesi a lányt a sarokból, nem mer cselekedni, vagy kiállni magáért. Azonban úgy vélem, hogy a lányok igénylik a kedvességet, a törődést, de inkább ezekről mondanak le, minthogy egy nyámnyila papuccsal járjanak.


Mindkét nemnek meg kell találnia a megfelelő egyensúlyt.

2016. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelemfelkeltés...Az ideál egy effektive szürke kisegér, akire nem is figyelnénk fel. Emiatt csinálják. Meg a push-up is emiatt van, meg a chemtrail miatt!!!!!

26/F

2016. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!