Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit esznek a nők a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek a nők a bunkó egoista nagyképű gyökereken?

Figyelt kérdés

komolyan foglalkoztat a kérdés mert mindenhol ezt látom, h az arrogáns nagyképű csávók körül legyeskednek a lányok mindig.. de az a durva, h normális gondolkodású lányoktól is hallom, h ahh milyen jó pasi, biztos nem jönne össze egy ilyen senki lánnyal mint én


az egyik ismerősöm jogot tanul, szép lány, de ő is olyan, h folyton azokat a pasikat veszi észre, akik körül lebzselnek a nők és nekem meséli, h ahh milyen női voltak ennek meg annak a srácnak és h ő labdába se rughat egyikél se


wtf miért ilyen hülyék a nők??


2015. dec. 13. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A pénzt.
2015. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
jó kérdés. :D
2015. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Mert a nők is bunkó egoisták.
2015. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Istenem....bar engem egyszer ne egy ilyen arrogans primko talalna meg.
2015. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Én semmit. Igaz, hogy az én kiszemeltem magabiztos, de nem bunkó, nem arrogáns, nem nagyképű, tisztel és odafigyel rám, soha nem beszélt velem lekezelően, és mellesleg soha nem alázkodott meg előttem. Egyenrangúként bánik velem.
2015. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

Mert nők,ne akard mert nem tudod megérteni őket,ez tuti.

Tipikus nők,felszínesek,és ezek számítanak nekik,ennyi.

24/F

2015. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
# 5 és másokkal is egyenrangúként bánik? :D
2015. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Általában ezek pofára is esnek, vagy szétmennek vagy csalfák ilyesmi,ne irigyeld őket!!!
2015. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
# 7 Időpont ma 16:27 - Igen, ha nem adnak neki okot arra, hogy másképp bánjon velük. Van olyan szerencsém, hogy nem társkeresési céllal ismertük meg egymást, hanem semleges közegből néhány éve, mivel az egyik kollégám.
2015. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Így ha csak ezt a leírást nézzük.. h folyton azokat a pasikat veszi észre, akik körül lebzselnek a nők és nekem meséli, h ahh milyen női voltak ennek meg annak a srácnak és h ő labdába se rughat egyikél se .. akkor nem tudom ebből hogy jön a bunkó, egoista, arrogáns..


A páromnak is sok kalandja volt, illetve volt 2 komoly kapcsolata előttem. Minden csak nem bunkó és arrogáns. Bár a ti leírásotokban biztos az lenne, hiszen legyeskednek körülötte a nők.

2015. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!