Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek még?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki elsőre kicsit tetszett de aztán később mikor próbálkozott inkább leráztam mert nem annyira fogott meg. Aztán lett valakim és nem próbálkozott tovább, de kezd hiányozni hiába vagyunk ellentétek. Én egy motoros úgymond vad lány vagyok de ő az atipikus aranyos fiú. Egy hozzám hasonló fiú miatt koptattam le és elég rossz tapasztalatot szereztem ezzel a fiúval. Újra szeretném kezdeni az egészet ezzel a sráccal DE nem annyira vonzó számomra. Minden oké de arcba nem az esetem. És elég nyuszi a külseje ellenére (magas, izmos, jó vágású, az esetek 99%ában bőrkabátban jár) ezek nem tetszenek benne. Lenne értelme ennek a kapcsolatnak? Volt már hasonló tapasztalatotok? Hogy nem annyira tetszett mégis szerelem lett?

2016. márc. 29. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nem tetszik, akkor miért akarsz beleszeretni?


próbáld megismerni, lehet, hogy ha jobban megismered, több időt töltesz vele és jól érzed magad közben, akkor egy idő után kialakul valami - de garancia nincs rá, hogy így lesz.

nekem volt olyan lány barátom, akitől éveken át eszembe se jutott bármit akarni, aztán ahogy több időt töltöttünk együtt és jobban megismertem, egyre jobban beleszerettem - kár, hogy viszonzatlan maradt...

2016. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Igen, 2 éve vagyunk együtt. A külseje eleinte nem fogott meg, de megismertem és nekem ő lett a legjobb :)

Egy kapcsolat nem csak a külsőségeken múlik.


20/L

2016. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első válaszoló, azért mert a természete a félénkségen kívül nagyon megfogott az a tipikus hűséges típus. És el tudnám vele képzelni a jövőmet.
2016. márc. 29. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem csak azért gondoltad meg magad,mert az előző hapsival negatív tapasztalatot gyűjtöttél és most éppen egy olyan pasira vágysz időlegesen aki nem ríkat meg...hogy biztosra menjél.

Férfiként senkinek nem javasolom, hogy olyan Nőnél próbálkozzon, aki egyszer már elküldte,lerázta, mert ha mégsem jönne össze, akkor az önbecsülésének annyi.

Azt érdemes tudnod, hogy ilyenkor neked illik kezdeményezni és tolni bele az energiát a kapcsolatba, mert finoman szólva nincs meg a bizalom feléd, mert ügyebár visszakoztál, amit csak kellően alapos indok mellett fogad el az ember. Felkészültél erre?

Szerintem ne erőltessed, maradj a kaptafánál és olyan partnert keressél akit nem hajtasz el elsőre és nem csak kicsit tetszik. Remélem a srácnak lesz annyi esze, hogy helyén kezeli a dolgokat.

38F

2016. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hajtottam el elsőre. Adtam esélyt neki, folytattam volna vele a kapcsolatot de mikor nem mert odajönni hozzám azt mondtam nem akarok olyan kapcsolatot ahol én kezdeményezek. És csak a haverjai jöttek , hogy ott van xy menj oda hozzá,vár meg nem tudom mi. Mondtam, hogy jöjjön ide, ha akar valamit de továbbra is üzengetett. Ezután ismertem meg az exem aki az ölébe ültetett megcsókolt stb és nem kellett könyörögni. Pedig mindkettő 24 éves. Tehát nem "tiniszerelemről" van szó és nem ezért félénk a fiú
2016. márc. 29. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor teljesen egyértelmű a dolog...

Te határozott pasikra vágysz a srác meg éretlen mint a zöldalma, miért erőlteted a dolgot? nem leszel vele boldog, mert Te nem ilyen karakterű srácra vágysz..nem tudsz rá felnézni. Majd jön a következő, ne raboljátok egymás idejét.

38F

2016. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a természete a félénkségen kivűl nagyon megfogott"...ezen még most is kuncogok....nagyon empatikus Nő lehetsz, ha ilyet leírsz.

Azt kell hogy mondjam, hogy valószínűleg külsőleg tényleg tetszik Neked, és azt hiszed, hogy a többi hibáját majd a jó külsővel és egyéb vélt tulajdonsággal kompenzálni fogja....hát nem....ezt Te is tudod!!!

38F

2016. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy külsőre nagyon nem az esetem, de nem is nem tudom milyen csúnya. És belsőleg meg nagyon aranyos meg minden csak félénk, ami zavar de abban reménykedek, hogy idővel levetkőzi ezt a tulajdonságát
2016. márc. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!