Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők, ha nem mindennapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ha nem mindennapos, átlagos céljaim vannak az életben, de teszek is értük az elfogadható nektek, vagy ezt furcsának és semmirekellőnek találjátok?

Figyelt kérdés
ha valai nem hétköznapi szakmát akar, hanem valamit amiben kiteljesedhet és magát irányíthatja, akár művészi vonalon...és persze már jön be belőle pénz, de idő kell, hogy jónak mondható fizetés legyen belőle.
2016. márc. 30. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit takar ez a művészi vonal?
2016. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk zene, vagy hasonló dolgok...semmi elvont dolog.
2016. márc. 30. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljesen jó, semmi bajom nem lenne vele, habár zenei téren nehéz eset vagyok, szóval nem feltétlenül szeretném a zenédet :D
2016. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudnál nekem erre őszintén válaszolni:


Mit érdekel téged az, hogy ki fogadja el azt, hogy neked mik a céljaid, ha te örömödet leled benne? Mi köze a párválasztásnak ahhoz, hogy neked mik az életcéljaid?

De te miért foglalkozol egyáltalán olyanokkal, akik nem tudnák elfogadni ezt az életvitelt veled együtt?


Azt csináld, amihez kedved van, senki el ne riasszon téged tőle!

2016. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami ártó szándékú célod van, engem nem zavar, akármilyen, de ne az legyen, hogy csak ábrándozol róla és semmi lépést nem teszel érte.

Én ki akartam menni Velencébe, 22 évesen fogtam magam, elmentem a pályaudvarra és vettem egy retúr jegyet egy héttel későbbre, aztán mentem és jöttem. Később megismételtem még párszor.

Van egy kollégám, egyszer kifejtette, hogy de jó lenne minden reggel készíteni egy fotót ott, ahol elindul munkába, mert milyen érdekes sorozat lenne. Ez évekkel ezelőtt volt. Azóta sem tette meg, pedig van fényképezőgépe, semmibe nem telne mondjuk reggelente magával vinni.

2016. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 es jól leírta, ne mással foglalkozz hogy mit mond.
2016. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!