Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam melyik a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam melyik a saját kategóriám?

Figyelt kérdés

Olyan sokan mondogatják itt azt hogy mindenki a saját kategóriájában keresgéljen. De honnan tudjam melyik a saját kategóriám?

Pl: ha én kövér vagyok akkor miért pont egy kövér a saját kategóriám. Lehet pont a vékony vagy éppen fordítva a kategóriám.

Nem értem ezt a kijelentést, hogy mindenki a saját kategóriájában keresgéljen.


2016. márc. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk sovány vagy, akkor is kereshetsz kövér nőt úgy,hogy kategórián belül maradsz. A lényeg hogy akinek alacsony az értéke a húspiacon, az az ellenkező neműből is azt keresi.
2016. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Onnan tudod, akivel kölcsönösen úgy érzitek, hogy "te jó ég, hogy elszaladt az idő"...


Ne csak külsőségekre gondolj. Pontosabban ne felszínesen gondolj a külsőségekre, hanem úgy, hogy az a te belső világod kivetülése. Miért vagy pl. kövér (ezt írtad, hogy kövér vagy), lustaságból, betegség miatt... stb. Bármelyik legyen, az az életmódodról is beszél. Tudnál-e egy teljesen másfajta életmódú emberhez igazodni hosszú távon?


Pl. egy ismerősöm fia (túlsúlyos) elég durva vega diétába kezdett, mikor az ismerősöm meséli, mi mindent nem hajlandó megenni, eszembe jut, hogy ilyen emberrel nem élnék együtt, és nem főznék rá, és nem azért, mert én annyira egészségtelen életmódot élek, de én másképp tartom magam egészségesen, fitten, és lekopogom, évek óta nem voltam táppénzen, sokkal jobb formában vagyok, mint azelőtt, és ha el is kapok valamit, nem válik súlyossá. Persze ha neki ez beválik, hajrá, most nincs barátnője, de olyat kell találnia, ha szeretne, aki ezt a fajta életmódot, tolerálni tudja, vagy ugyanígy áll hozzá.

2016. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hamar kiderül.Próbálj kövér pasiként vékony lányokkal ismerkedni és ha sikerrel jársz akkor tényleg ők a te kategóriád.
2016. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Ismerek ilyen pasit, jaa és nem gazdag
2016. márc. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!