Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki saját magánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki saját magánál magasabb kategóriájú partnert szeretne, az megérdemli, hogy egyedül maradjon?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ezmiatt hoszú évekig nem lessz senkije akkor igen.
2016. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt sosem értettem mik ezek a kategóriázások. Megtetszik valaki, az automatikusan jön, nem? Bár ez biztos is felszínes dolog, hogy társkeresőn meg itt ott azt nézzük, hogy ki olyan szép, hogy vele összejönnétek? Nem értem miért nem lehet egyszerűen élni, és eközben jönnek mennek az emberek, és lesz valaki akibe beleszeretsz amiatt amit az életedbe hoz, meg ahogy érzed magad vele.
2016. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
Mindenki jobb embert szeretne saját magánál a fejlődés végett, ilyen az élet.Van akinek több időbe telik megnyerni a másik szívét, van akinek nem.
2016. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondolok itt arra, hogy van egy srác, aki nem néz ki olyan jól, és nem is nagydumás csávó, menő rosszfiú, erre a csinos csajok után koslat, és az átlagosok nem tetszenek neki.


Az ilyenre mit mondasz?

2016. márc. 15. 12:31
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Azt, hogy hajrá!

Most nem értem ebben mi a kérdés. Ha van nő de nem tetszik neki, akkor egyedül marad és addig próbálkozik míg lesz egy olyan akivel kölcsönösen bejönnek egymásnak. És akkor lesz párkapcsolat.

Ez mindig is így működött. Azért én sosem mondanám erre azt, hogy "megérdemli" hogy egyedül marad addig. Szerintem egyedül lenni jobb, mint egy olyan kapcsolatban lenni, ami nem őszinte. Ha nem tetszik valakinek a másik, akkor szenvednek mindketten benne. Így az egyedüllét sokkal jobb opció.

2016. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
Kicsit fura azért csak amiatt húzni egy irányba, mert szépek a lányok.. Persze ez is lehet egy elképzelés, de mindenképp ott van az is, hogy tapasztalatlan még. Ezt most azért mondom, mert nem létezik olyan írott és íratlan törvény sem, ami kimondja, hogy csak egy szép ember lehet okos, és jó pl. Neki most még csak elképzelése lehet arról, hogy mit is szeretne, aztán ez majd kialakul később.
2016. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmm, én például elég jól nézek ki, jól is keresek és nagyon jó iskoláim is vannak. Mondjuk szeretnek is csajok... De mi a szart akartam mondani egyáltalán?
2016. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Az emberek nem tartoznak kategóriákba, mindenkinek joga van olyan elvárásokat támasztani, amilyeneket akar.
2016. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de hadd kérdezzem meg, hogy mik ezek a kategóriák?



(A feltétel nélküli igazi szeretet és szerelem pl az anyagi különbségeken is felülemelkedik)

2017. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!