Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi/fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi/fiú, aki megőrül a barátnője testéért, akár meztelenül, akár ruhában, annyira, hogy sosem indította be ennyire senki?

Figyelt kérdés

mesélnétek erről fiúk?

22L


2015. nov. 6. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem barátnő, de igen, van 2 olyan lány az ismerősi körömben, akinek megőrülök ha meglátom őket, az egész testük úgy ahogy van pompa számomra..:D Amikor csak lehet legeltetem rajtuk a szemem, de azért nem túl feltűnően.. Ruhán keresztül volt eddig csak:D De pl egyszer amikor kanos is voltam, az egész testem beleremegett amikor egy piszkos gondolat is átfutott a fejemen mikor megláttam őt..:D


VISZONT, ilyen külső mellett is nem a külsejük fogott meg elsősorban, hanem a személyiségük, és a pozitívságuk, az állandó vidámságuk..:D

2015. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mikor olyanom van, minden nöi testért megőrülök, mindegy milyen a csomagolás...;D


De hogyan, mi alapján jut ilyen kérdés eszedbe???

2015. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk emiatt van szex a konyhában, a fürdőben meg kb mindenhol:D
2015. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Onnan jött a kérdés, hogy az én barátom nem támad le mindenhol.

Hiába mondja hogy tetszem neki, stb, mégsem olyan mint más fiú a barátnőjével.. 1 hétig képes nem kezdeményezni is

2015. nov. 6. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért vársz rá? Te is megteheted, ha az a vágyad...


Több oka lehet, fáradtság, vagy ilyesmi, vagy csak nem szex mániás, stb

Na most itt elgondolkodtam magamon, hogy én miért viselkednék így, de én nem tudnék így viselkedni, asszem, tehát nem igazán tudok segíteni, ha csak nem leszel az én barátnőm ;)

2es voltam...

2015. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az utolsó írja:D Támadd le te, indítsd be azt a bizonyos fantáziavonatát, célozgass rá, esetleg simizd kicsit a pociját, attól már meredezni fog a dákó, főleg ha szenvedélyesen csinálod:D És meredt dákóval nehéz nemet mondani a szexre..:D
2015. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi barátnőm teste számomra tökéletes. Nem túl sovány alkat, nem is az a husis alkat hanem pont az átlagos alkat nincs se nagy pocak, se túl vastag hájas lábak teljesen az átlag természetes külső. Nagyon egyszerű, átlagos lány illetve nő mert 24 éves, alig sminkeli magát ami nekem szintén tetszik. Sok ismerősöm meg kb mindenki azt mondja rá hogy teljesen átlagos ami szerintem is így van, de nekem ez a tökéletes! Egyébként nem öltözködik kirívóan ami szintén bejön nekem, jó persze megnézem a szép lányokat nem vitatom de nekem bejön a barátnőm átlagos öltözködése nem viseli azt a feszülős cicanadrágot mint egyesek hanem csak farmernadrágot hord, nyáron meg azét előkerülnek a szoknyák meg az egybe ruhák ami neki szintén jól áll. Egyébként ruhában annyira nem látszik az alakja de amikor megláttam nyári ruhába meg bikinibe igen csak megtudtam őrülni érte, főleg hogy kedves, aranyos mosolya van, nem erőltetett és hozzá teszem amikor ölelkezünk akkor olyan jó érzés őt átkarolni hogy attól már teljesen megtudok őrülni. A szex is ezért jó mert neki pedig az én stílusom jön be a mackósabb alkat és imádja a puha hasamat meg ő imádja ha egy pasit nem tud teljesen átölelni hanem jól hozzá tud bújni ezt nagyon szereti, és persze én is, mert nem is az a magas 160 cm ami nekem szintén bejön. Meg persze a belső tulajdonsága is sokat dobott azon hogy összejöjjünk mert nagyon kedves, okos, intelligens és bár annak ellenére hogy okos nem az számít igazán hanem az hogy nagyon szemfüles és mindig az eszére hallgat, megfontolt és nagyon határozott hozzám hasonlóan és sajnos kevés ilyen lány/nő van persze tisztelet a kivételnek mert ismerek azért kivételeket de sajnos a környezetembe kevés ez a kivétel, de lényegében én nekem sosem jöttek be a nagyon szép plázacica stílusú lányok, nők meg a nagyon túlságosan szép modell nők sem jönnek igazán be. Jó megnézem őket meg csorgatom a nyálamat rajtuk nem vitatom de egy modell ismerősöm aki félig meddig a rokonom is hát sajnos ő tényleg a kinézetéből él és nem az eszéből. Ha a külsejéből nem tudna megélni akkor is sajnos sima gyári munkás vagy kasszás lehetne belőle... :(
2015. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hétig nem kezdeményez? De szerencsés vagy :D Én exem másfél év szexuális életünk alatt kétszer kezdeményezett, és még ezzel is sokat mondok...

Ő is azt mondta, hogy tetszem neki, de mégis csak kifogásai voltak, hogy fáradt, fáj a hasa, fáj a feje, stb.

Simogattam, levetkőztem előtte, nem tudom, felállt-e neki, de nem mászott rám, ez biztos.


Remélem, mindkettőnknek eljön a szexmániás, értünk megvesző álompasi ;)


20/L

2015. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi :)
2015. nov. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!