Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy higgyek abban, hogy normális, elfogadható férfi lettem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tinédzser koromban sajnos nem sok jutott az élet napos oldalából. A szüleimtől sajnos csak csupa kritikát, ellenszenvet, elégedetlenséget kaptam, pedig talán lett volna mire büszkének lennem, mégsem éreztették ezt velem soha. A szociális fejlődésem is igen szegényesen zajlott, az előnytelen kinézetemből fakadó folyamatos kritika, a velem érintkezőktől jelentette a társasági életemet.

Mára viszont sikerült sokat változnom, a külsőm viszonylag vonzóvá vált, és mintha más szemmel néznének rám az emberek, még a nők közül is akad néhány aki szimpatizál velem.

Én viszont nem tudok ezzel mit kezdeni, olyan szintű destrukció zajlott velem szemben gyerekkoromban, hogy képtelen vagyok a nők szemébe nézni, nemhogy kezdeményezni náluk.

Mi a megoldás? (23/F)


2016. márc. 30. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magad is látod, hogy javult a helyzet az már nem rossz. Próbáld folytatni amit most csinálsz és ne agyalj a múlton. Ami megtörtént azon nem fogsz tudni változtatni, de a jövőd nagyban tőled :)
2016. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: próbáld meg elfogadni, hogy ami történt az nem a te hibád és jó úton haladsz.
2016. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?:)
2017. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!