Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik mindig normális nőről áradoznak, de ha a normális nő hirtelen ott terem, akkor menekülni kezdenek és megijednek? És miért van az, hogy egy kis gondolkodási idő után (pár hét) ismét megjelennek? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Én nem egy pasinál tapasztaltam ezt.

Csak, amikor már visszatértek az éterbe, nekem nem kellettek.



2015. dec. 14. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

:-) ugyanez a tapasztalatom.

Én azt hiszem, addig másokkal randiznak vagy csak szórakoznak nem mernek többet mint álnév mögé bújva írkálni.

De engem sem érdekelnek már utána.

2015. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Azért kíváncsi lennék rá, hogy milyenek is ezek a pasik, akik elmenekülnek. Gondolom jóképűek, te meg vagy a szürke egér, aki nem adja alább. :)
2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Többségében teljesen átlag pasikról van szó, de volt nem átlag is. Nem tudok különbséget tenni, mert ettől függetlenül mind így viselkedik.
2015. dec. 14. 15:11
 4/25 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a probléma gyökere az érzelmi tapasztalatlanságnál van, ugyanis korábban annyira hiperválogatós volt külsőleg nőkkel szemben, hogy azt sem tudja, hogyan működnek azok. Ezek még az ágyban is nagyon tutyi-mutyik, a misszionáruson kívül alig tudnak valamit.

Ezek az igazi szabad prédák az olyan nők előtt, akik csak és csak a pénzre hajtanak, az ilyenek meg is érdemlik.

2015. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Jah és kihangsúlyozom, hogy egy ilyen kapcsolatomat, sem én kezdeményeztem!

Soha nem kezdeményezek, mert úgy gondolom a férfié az első lépés!

2015. dec. 14. 15:13
 6/25 anonim ***** válasza:
10%

# 1 vagyok.

Nálam a jóképű pasik pont nem ezt csinálják. Inkább a 35 feletti korosztály:-)


Szürke kisegér??? Szó nincs róla:-)

Pont, hogy inkább ez a baj talán, azt hiszem ijesztő ez a pasiknak. Főleg ha még egy kis IQ és és némi egzisztencia is van.

Úgy érzem megijednek. Pedig nem kéne:-)

2015. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az a hirtelen lepattanás akkor lenne megmagyarázható számomra, ha én kezdeményezném ezeket a kontaktokat, de nem én kezdeményezem.
2015. dec. 14. 15:14
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Mert csak te hiszed azt, hogy normális vagy.
2015. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy az vagyok. Nem hiszem.
2015. dec. 14. 15:28
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

Rossz férfiakkal kezdesz akkor,én egyiktől sem ijedek meg,és nem menekülnék egyáltalán...

Csak engem észre sem vesznek a nők,mert nem vagyok az a tipikus jóképű,bunkó,kihaénnem típus... :/

Én teljesen komolyan gondolnám nővel a dolgokat,nem menekülnék semmi elől,de én meg esélyt sem kapok a nőktől...

24/F

2015. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!