Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem fura, gyanús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fura, gyanús ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy meleg társkereső oldalon egy férfi folyton rám ír,hogy találkozzak vele,aztán mindig törli magát,majd újra regisztrál,és megint rám ír.

Mintha nem emlékezne rám,pedig kb heti rendszerességgel ezt csinálja.


Mit gondoltok erről?

Valami baj lehet vele,veszélyes?


2016. márc. 31. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen gyanús. Kérdezz rá, és ha nem tud ésszerű és kielégítő választ adni, inkább kerüld el.
2016. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fizetős a társkereső. Lehet, hogy regenként kap x kreditet, azt ellövi és kezdi újra. Lehet 6-8 lánnyal is beszélget.
2016. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

itt is van gyakorin egy ilyen felhasználó

azt hiszem vas megyei vagy zalai

pár naponta más névvel macerál

sokat beszéltem már vele, amíg nem tudtam, hogy mindig ő az

kiderült, hogy csak szimplán nincs a maga környezetében társasága

szerintem kérdezz rá az illetőnél, mi az oka, és ha nem ad értelmes választ, hagyd a fenébe

2016. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!