Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányok/nők a tindert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok/nők a tindert általában véve társkeresőnek, vagy szexpartnerkeresőként használják?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én anno inkább ismerkedő felületnek használtam.

Sose lett egyik sráccal se második randi, de még csak csók se a randi végén. Aranyosak voltak, sokakkal beszélgettem ott, némelyikükkel barátságba fordult a dolog (hasonló zenei ízlés, ellenben nem érdeklődtünk különösebben egymás iránt. Ő szerelmes volt még exébe, ami hamar kibukott, részemről meg csak szimplán nem volt meg a szikra), de érdemi hasznát nem láttam. Így végül töröltem az appot.

2016. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fuckbuddy keresőnek használom. De a legtöbb ember komoly kapcsolatot keres
2016. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!