Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem érdemesebb lenne fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem érdemesebb lenne fiúkkal ismerkednem inkább?

Figyelt kérdés

Teljes kudarc az életem mint hetero férfi párkapcsolat terén, elmúltam 30, teljes üresség a szerelmi, szexuális életem. Teljesen érdektelen voltam akiknél próbálkoztam.

1 lánynak tetszettem rég, aki bevallotta, más lányok haverkodni sem akartak velem, aki nem ismer, nem hogy szerelmeskedni.

Sose éreztem, hogy meleg hajlamom lenne. De manapság ha lenne egy normális férfi, fiatal, akivel romantikázni, beszélgetni teljes harmóniában, szeretettel közelíteni egymáshoz, talán belemennék. De akkor olyant férfit kell keresnem, nem a csajokat kellene lesnem, hanem aki meleg vagy legalább BI,és bejönnék neki. Lehet már előbb eszembe juthatott volna?


2016. márc. 31. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ügyes vagy, megvakargatom a buksidat, ha a csajoknál nem jössz be, állításod szerint, attól még nem biztos, hogy így van, akkor legyünk biszexek! Hát hallod, ekkora sületlenséget is rég olvastam ezen az oldalon.


Sok sikert, aztán számolj be a fejleményekről is!

2016. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VirágésBence ***** válasza:
Ha te tudod magadról, hogy téged szexuálisan nem vonzanak a férfiak akkor úgysem működne egy meleg kapcsolat.
2016. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, a mai férfitöbblet világban egy heteroszexuális férfi sokkal könnyebben talál magának pasit mint nőt.

Ezért volt jó régebben a háború, mert nem volt ekkora férfitöbblet. Mostmeg.. nézz fel társkeresőre, csak férfiak és nőnek álcázott férfiak vannak szinte.

Komolyan mondom, én már várom a harmadik világháborút, ami hamarosan ki is fog törni.

2016. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába éreztetitek, hogy nem vagyok normális vagy ez a kérdésem abnormális. De ez nekem nagy probléma, hogy nem tudtam ezidáig csajozni, kiszáradt fa vagyok, akit se nem öltöztek, se nem poroztak be, most ezzel a hasonlattal példázom, hogy egy szerencsétlen lúzerként kell élnem, mert nem jövök be egyik csajnak sem. Pedig a férfiasságom jó, emberileg is normális vagyok, csak külsőre átlag alatti vagyok.
2016. márc. 31. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy majd a fiúknak be fogsz jönni egyébként? Mármitn az más kérdés lenne, ha már lenne egy konkrét fiú, akiről tudod, hogy bejösz neki és azon gondolkodnál hogy megpróbáld-e vele. De ha egy lánynak se kellesz, miért kellenél fiúknak? Vagy pont olyan a stílusod, olyan 'meleges'? Vagy miért? El tudom képzelni, hogy ilyen vékony vagy meg kicsit nőies fajta kinézetre és azért gondolod, akkor oké, de ha simán csak csúnya vagy, akkor nem leszel vele előrébb. Tök feleslegesen meg ne szivasd se magad se azt a srácot, akit majd ott fogsz hagyni amikor rájöttél, hogy te igazából hetero vagy...
2016. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked szeretethiányod van, ennyi az egész. Ezt a hülyeséget (és ezzel nem a homoszexuálisokat ítélem el!) csak a rosszkedved mondatja veled. Fiatal vagy még, előbb-utóbb megtalálod azt a lányt, akire vágysz.
2016. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!