Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemesebb lenne 22-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne 22-30 éves nőkkel ismerkednem? Miben másabbak mint a velem egykorú csajok?

Figyelt kérdés

Valahogy a velem egykorú vagy fiatalab csajokkal nem tudok randizni,nem kellek neki.

Persze akadnak akiknek tetszem.De inkább a 25-30 év közötti nőknek vagyok igazán vonzò.

Érdemesebb velük ismerkedni?

Ők már megállapodni szeretnének én meg élni az életet

F20


2013. márc. 28. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hat nem annyira gyerekesek.. 2 21 évessel lakok együtt, egy albérletben, de ne tudd meg..
2013. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak a 23 éves csajok ugyanolyan idióták, mint a 20 évesek tapasztalataim szerint.

Állítólag 25 fölött kezdenek bepánikolni és onnantól már egy fokkal normálisabbak.

2013. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem olyan gyerekesek, de szerintem a 90 %-ukat zavarja, hogy ennyivel fiatalabb vagy náluk. Lehet, hogy még kevesebb esélyed lenne, mint a fiatalokkal.
2013. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.

A legtöbb tisztában van a korommal,és hidd el érdeklődnek.A legidősebb nő akivel volt valami 28 éves volt

2013. márc. 28. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
A komolytalan viselkedés mindaddig jelen van, amíg meg nem akarnak állapodni, amikor visszavesznek, hogy találjanak valakit. Nem feltétlen életkor függő, de nyilván ők már azért esnek ki a te keretedből, mert megállapodni akarnak, és nem kalandokat keresnek.
2013. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem életkor függő, azt csinálsz amit akarsz
2013. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is osztom az előttem író véleményét. Nem kor függő. Vágj bele ha tetszik,jól is elsülhet.
2013. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!