Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kezdő férfiként...

Szerintetek kezdő férfiként tényleg érdemesebb először egy olyan nővel ismerkednem, aki nem tetszik annyira? Ezt komolyan gondolják egyesek?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, hogy miért jó az, hogy sok tapasztalatot gyűjtsek, és ha megvan a kellő tapasztalat, akkor ismerkedhetek nekem tetszőkkel. Úgy gondolom az élet nem videojáték. Én alapból nem vagyok trófea gyűjtő és nem is vágyok, arra hogy minél több nőt lefektessek, nekem fontos az is, hogy szeressük egymást. Ha lenne lehetőségem egy éjszakásra, és tetszene a csaj belemennék, de nem ez hajt a legjobban. Nem tudom, miért számít jó megoldásnak egy nekem nem tetsző nő agyát húzni, mint keresni a számomra megfelelőt. Tudom, hogy ez sok bénázással is járhat, de ha van egy kis esze, akkor megérti, hogy miért vagyok még tapasztalatlan.
2014. jún. 10. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy gondolom, ahogy leírtad.

Nem kell trófea, menj rá a minőségi kapcsolatra inkább mit az egy éjszakás testire.

2014. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod a dolgokat, olyannal ismerkedj aki tetszik vagy vonz, nem kell itt kísérletezgetni, hogy majd a megfelelő nővel minden jól menjen. Ez hülyeség. Egy értelmes nő megérti ha tapasztalatlan vagy, és nem ez lesz a kizáró ok, ha bejösztök egymásnak, hogy a későbbiekben komoly kapcsolat alakuljon ki köztetek.
2014. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek kezdenel valakivel aki bem tetszik? :D nem ertem a logikat.
2014. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én se értem, egy pár ismerősöm javasolta ezeket, de szerintem ők se nagyon értik a logikát.
2014. jún. 10. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek veled. Lányként én ezt úgy látom, hogy inkább csak barátkozz "neked nem tetsző lànyokkal" mert akármennyi ideig beszélgettek, nem fogsz belezúgni. Ne verd őket át!! Csak tudod néha jól jön egy lány társasága, tanácsadás meg barátság szempontjából, megszokhatod mellette egy lány közelségét, nem fogsz parázni olyanokkal, akik bejönnek.
2014. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hehe. ha a lány nem érdekel, akkor nem tudok csajozni. ha tetszik, akkor zavarban vagyok, és nem tudok csajozni. hehe. szép az élet.

23/F

2014. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!