Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem voltak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem voltak még oda soha értem, mert túl kedves, kicsit papucs típusú pasi vagyok?

Figyelt kérdés
30 vagyok, voltak barátnőim nem azt mondom, de még soha nem voltak oda értem, mint pl az egyik barátomért, mindig csókolták, meg mindent megtettek neki stb. Abszolút csak úgy el voltak mellettem, nem bújtak, nem csókoltak állandóan, mindig én mentem oda hozzájuk és én csókolgattam őket.
2016. márc. 31. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ja-ja, meg is válaszoltad a kérdést. Soha nem szabad túlzottan oda lenni egy lányért, vagyis nem szabad ezt ilyen nagyon kimutatni. Mindig fenn kell tartani benne egy kis bizonytalanságot, és akkor lehet hogy jobban oda lesz érted. Amúgy vannak olyan lányok bőven, akik nem az a csókolgatós fajták...
2016. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!