Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarna, ha ilyen melegben a pasi papucsban, és atlétában menne az első randira?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 14:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

semennyire nem zavarna :) ez teljesen normális :) nem állásinterjúra mész :D a nyár ilyen :)

de azért rövidnadrágot is kapjál fel :D

22L

2015. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
Engem igen. Ha én képes vagyok normálisan felöltözni, akkor érjen többet a randink, mint a strandon a lángosos előtt sorban állni.
2015. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Randira kötelező a nyakkendő, az öltöny és a zakó 45 fokban is.
2015. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Engem nem zavarna de biztos jól esne ha a másik fél mondaná nekem hogy lengén,kényelmesben menyek mert meleg van. Szolj neki és akkor egy szava nem lehet arra hogy ő "normálisan" öltözött fel. Igy esélyt adsz neki arra is hogy ő se meleg cuccban menyen el a randira.
2015. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
És csak így kérdezek rá nála? :D
2015. aug. 13. 15:15
 6/27 anonim ***** válasza:
Én úgy nézek ki, mint Jézus, és voltaképp félmeztelenül sétálgatok. Ráadásul a mellkasomon a szőr egy főnixet szimbolizál.
2015. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ha előtte megkérdezné, hogy engem nem zavarna-e és így tudnám, hogy nem baj, ha én sem csinosítom úgy ki magam, akkor teljesen oké, nincs vele semmi gond. Ha nem szól előtte, kicsit zavarna, mert kérdezés nélkül tiszteletlenségnek tartom.

20/L

2015. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes olyan emberrel ismerkedni, akivel ilyen esetben nem lehet szóba hozni, hogy mégis milyen jellegű programra készüljön az ember, hogy öltözzön.. Egy parkban sétáláshoz 40 fokban ugyanis talán luxus elvárás az öltöny+nyakkendő.
2015. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert. Éva
2015. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
én magamtól is azt gondolnám hogy lengébben jön az illető ha már ilyen meleg van, nem is értem a dilemmát :D
2015. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!