Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami bajom lehet, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami bajom lehet, ha úgy érzem, hogy sztárnak kellett volna születnem?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam ki, mert nem igazán tudom, hogy melyik kategóriába tartozik a kérdésem. Elég furcsán érzem magamat már kiskorom óta. Valahogy nem találom a helyemet sehol sem, nem érzem igazán jól magamat sehol sem, viszont a zene az életem, ez az egyetlen dolog, ami igazán örömet tud okozni. Írni is nagyon szeretek, és akik eddig olvastak az írásaimból, tehetségesnek tartanak, úgyhogy gondolkodtam már könyvkiadáson is. Van néhány híresség, akiket rendszeresen követek, nézek velük interjúkat, koncerteket, és annyira vágyom én is arra az életre, hogy az nem igaz.

Nem a pénzüket irigylem, mert gazdag családba születtem, és nem is azt, hogy annyian rajonganak értük, hanem azt az érzést, hogy ők valakik. Ők nem a szürke hétköznapokat élik, izgalmas az életük, annyi emberrel találkozhatnak, bármit megtehetnek, én meg csak itthon ülök, és tanulhatok a zh-imra... Annyira unom ezt az örökös mókuskereket, én nem akarok így élni.


Mit lehetne kezdeni ezzel az érzéssel? :(


2016. ápr. 2. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztárnak nem születnek az emberek, hanem azzá válnak, ha annyira tehetségesek valamiben, elég karizmatikusak hozzá és találnak támogatókat.

Ha jó vagy valamiben, akkor kezdd el megmutatni azt a világnak, aztán lesz ami lesz.

2016. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Valaki nem születik sztárnak, hanem kemény munkával ér el odáig. Ha az akarsz lenni, valamiben jó kell legyél és rengeteget kell küzdj azért, hogy elérd a célod. Riportokat nézegetni nem elég. Ha jók az írásaid, menj el kiadókhoz, és próbáld meg kiadatni azokat. Sok sikert ;)
2016. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

nagyon elszálltál a valóságtól. persze jó lenne úgy élni, hogy Ibizán dekoratív hölgyekkel szórakozni nap mint nap és haknizásból megélni, de az életnek vannak olyan dolgai, amik marha izgalmasak és nem lesznek tőle sztárok az emberek.


az meg, hogy sztárnak kellett volna születned, a legnagyobb blődség amit ma olvastam, viszont még csak fél 1 múlt. mindenki a saját sorsáért felelős. ha nem úgy alakul az életed, ahogy te szeretnéd, akkor csak te tehetsz róla. senki sem születik sztárnak.

2016. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez egy 10 éves gyerek gondolkodása.
2016. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszélgetni erről írj :)
2016. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit, tegyél érte. No comment.
2016. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Úristen,mintha magamat olvasnám..:) Ha még aktuális,és esetleg szeretnél erről beszélgetni írj!☺
2016. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!