Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán fiúnak kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán fiúnak kellett volna születnem, vagy majd "kinövöm"?

Figyelt kérdés

tudom h hülyén hangzik meg h hülye vagyok de megtettem. felvettem pár csajt msnre és fiúnak adtam ki magam tök jókat beszélgetünk meg minden és egy idő után fele azt mondja h belém szeret meg tökre kedvel aranyos vagyok nagyon stb... szóval szinte bármelyik lányt megbírnám szerezni ha fiú lennék.de a fiúk meg kb lese szarnak :S

L/16...légyszi ne oltsatok le


2009. júl. 7. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

16 éves vagy. Én tanultam pszichológiát, és állítólag bizonyított, hogy ilyen korban az ember még nem tudja magát "hova" tenni. Nem gyakori ez a probléma, de állítólag létezik ilyen.

Majd alakulsz, de sztem ne add ki magad fiúnak, tudatalatt akkor nem tudod megoldani a problémákat magadban.

24/L

2009. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Legyél leszbikus. Szerintem nem gáz, jobb, mintha egy fiú lenne meleg.
2009. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is eljátszottam egyszer még 6.-ban, akkor vicces volt. Nem ítéllek el, de a helyedben minimum lelkiismeret-furdalásom lenne. Szerintem kinövöd, ne aggódj. Amúgy meg a pasikhoz sokkal több bátorság kell, mint csajokhoz. Tehát csak bátorság!
2009. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
én is csináltam ilyet, most 17 vagyok és még mindig bennem van, de megállom, tudom hogy nekem sem esne jól! am te hogy "rázod" le őket?
2009. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én egész eddigi életemben azt hittem, hogy á, majd kinövöm ezt.

20 leszek és nem nőttem ki. továbbra is úgy érzem, valami nincs rendben, ez valami súlyos félreértés, hogy nőnek születtem.

2009. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

Kicsit furcsa mert nekem pl eszembe se jutna fiúnak kiadni magam és lányokkal msnezni... de az hogy ők beléd szeretnek vagy extra aranyosnak tartanak az tök normális. Végülis lány vagy jobban értesz a lányok nyelvén mint a fiúk ők viszont azt hszik fiú vagy... nincs ebben semmi meglepő. Az nem hiszem h teljesen normális h ezt csinálod... de ha nem érzel vágyat a női nem felé akkor nem kellett volna fiúnak születned:)

2009. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy jól mert azt írod nekik amit te is hallani szeretnél pasiktól. Tudod mitől döglenek a csajok mert te is az vagy, ha pasinak születtél volna biztos hogy nem menne ilyen jól a dolog:) Mindenesetre nem jó ezzel játszani, gondolj bele ha téged verne át így valaki...nem kellemes dolog.
2009. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én anno chaten csajnak adtam ki magam. Leszbi csajnak. Csak hogy hozzájussak képekhez msn-en. :D A végén kiderült hogy a csaj is kamu csaj volt ugyanúgy mint én... xD Mekkora szopás volt :D
2009. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, hogy az ilyesmit ki lehet nőni és azt is erősen kétlem, hogy fiúnak kellett volna születned. Szeretheted a nőket, vonzódhatsz a nőkhöz úgy, hogy nő vagy. Ezzel semmi gond, sőt, vonzódhatsz közben a férfiakhoz is. Ez nem valami hülye választás, hanem egyszerűen hagyod felszínre kerülni magadban a szexualitásodat. Ez az idő előrehaladtával kicsit jobban letisztázódik majd és tudni fogod, hogy mit érzel és mit akarsz.
2009. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak: van is lelkiismeret furdalásom meg néha belegondolok és tök utálom magam emiatt:S
2009. júl. 9. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!