Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is szerettek barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szerettek barátzónába kerülni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek, mert így csinos lányok lehetnek a barátaim és ilyen lányok közelébe lehetek.
2016. ápr. 2. 12:26
1 2
 1/11 VirágésBence ***** válasza:
Persze, nagyon szeretek, csak nem annál a lánynál akitől akarok is valamit.
2016. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És sosem fogsz onnan tudni kitörni. Lehet jól mutatnak körülötted, de az élet nem egy amerikai film. Ritka ha valaki több lesz egy barátnál.
2016. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem igazán rajongok a helyzetért.
2016. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NEM!
2016. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem is kell kitörnőd. Nemrég hallottam egy zseniális érvet, így más csajokat ismerhetsz meg. Persze csak akkor működik ha nagyon jó barátja lettél, illetve ha tényleg nem érzel iránta semmit.
2016. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Imádok, legalább 1-el több ember, akivel megszakíthatom a kapcsolatot. Ugyanis ha kapcsolatra nem vagyok neki jó, akkor barátnak se legyek jó.
2016. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
#6 ha barátnak nem jó neked, kapcsolatnak miért kellene hogy legyen?
2016. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Én mindig is utáltam "barátzónában" lenni...Éshát az ilyen szitukat mindig is kerültem, mert számomra egyszerűen érdektelen volt mindig is a "barátzóna"...(Azaz nemis létezett az esetemben soha sem ilyen kategória...)Ha egy lányt/nőcit közel engedtem magamhoz, az mindig csakis olyan esetben történt, és csak akkor álltam szóba nőnemüvel, ha szilárd meggyőződésem volt az, hogy az illető hölgy már attol nedvesedni kezd, ha csak ránézek...Szimpla "barátokra" nekem sohasem volt szükségem...Nők esetében meg különösképpen nem...
2016. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek, nagyon... Minden vágyam az, hogy barátzónába kerüljek!
2016. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mit értesz "barátzónába kerülés alatt".

Sok női barátom van, szoktunk menni ide-oda.

2016. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!