Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Próbáltam már lányokkal beszélgetni facebookon, de mindig csak én írok rá az adott lányra, olyan soha nincsen, hogy ő írna rám. Mit kéne csináljak, már teljesen tanácstalan vagyok? 22 éves fiú vagyok Budapestről.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért face-en akarsz beszélgetni, ismerkedni? Miért nem mész el haverokkal bulizni és face-to-face próbálod meg? Akkor látod a reakciókat is és több mindent tudsz leszűrni. Az is lehet, hogy már rágörcsölsz a dolgokra.
2016. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit vonz a bulizás...
2016. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az az igazság, hogy nem vagyok kimozdulós típus. Inkább ilyen film és sorozatnézős vagyok. Sétáláson kívül nem nagyon járok el heti pár óra sétálás szokott lenni. De lehet, hogy el kéne mennem.
2016. ápr. 2. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem mozdulsz ki sehova, akkor ne is várd, hogy bármelyik lány felfigyel rád. Sokszor mindenki csak várja, hogy felfigyeljenek rá, de a négy fal közé senki nem lát be, hogy észrevegyen. Szóval mozdulj ki, menj el este valahova a haverokkal és keresd a lányt!
2016. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem nézel ki jól.
2016. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan bulizni menni, ha nem akarsz. Legyen pár hobbid, és akkor másokat is megismersz (úszás, tánc, kirándulás stb.)
2016. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy nekem is írt egy ismeretlen facebookon ismerkedési céllal. Sokan nem mennek bele. És is kérdeztem tőle, hogy honnan ismer, amikor bejelölt.

Én sem nagyon járok el, de a facebookos ismerkedés keveseknek jön be. Próbálj baráti körbe ismerkedni barátok barátaival. Vagy tényleg járj el olykor otthonról. Esetleg, ha valamilyen hobbid, akkor olyanokkal is biztos tudnál ismerkedni, akik ugyanazt a hobbit szeretik, mint te.

2016. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányok nem igazán szeretik az otthonülős sorozatos embereket, mert unalmasak. És tényleg unalmasak. Mozdulj ki.
2016. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányok 90%-ának a bulizás jelenti a kimozdulást. Nekem meg a bulizás unalmas.
2016. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!