Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kolléganőm egész nap beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kolléganőm egész nap beszélgetni akar, hogy szereljem le?

Figyelt kérdés
Gmailen kell dolgozni és ott várom a maileket, chateket az ügyfelektől. De ez a nő mindig rám írogat hogy hogy vagyok, mit gondolok erről arról meg ilyenek. Így mindig azt hiszem, hogy ügyfél írt és elég zavaró. Beszélgetek vele, de nem tudom, hogy rázzam le. A munkát elvégzi mondjuk meg én is.Az is lehet hogy bejövök neki.Nem tudom.

2016. márc. 24. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy elromlott a billentyűzeted. :D
2016. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, h bocsi, elfoglalt vagyok, ritkán tudok írni. És akkor írsz neki 2 naponta valamit.
2016. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Ismerkedj vele össze, és d_gjatok heti 1x egy jót.

26/F

Amúgy nem szimpatikus a nő, vagy mi?

2016. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg a szemébe, hogy ne zaklasson.

Vannak olyan nők, akik nem értik meg, hogy zavarod őket, amíg nem mondod meg egyértelműen.

Persze akkor sem garancia, hogy felfogja...

2016. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szimpatikus végülis, csak nem tudom, mit írogat ennyire.
2016. márc. 24. 18:49
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
Egy-két beszélgetést beírnál ide?
2016. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
Am valószínű, h igényli a figyelmedet, vagy te vagy a legjobb beszélgetőpartner a közelben. De lehet az is, h pasizni akar!!
2016. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érdeklődik rólam, mik a hobbijaim, ilyesmik.

Nem adom ki a beszélgetést.

2016. márc. 25. 21:50
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
Semmi baj, am is csak idézet kellett volna. A helyzet az, h nők viccből ritkán érdeklődnek. Vmi szándékot sejtesz mögötte? Csinos csaj?
2016. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó fej meg minden, de nem akarok vele járni.Már gondolkoztam tegnap, hogy mivel építsem le ma, de fura módon nem írt rám, szóval úgy tűnik a gond megoldódott.
2016. márc. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!