Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti nem jönnétek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti nem jönnétek össze túl kedves aranyos pasival? Ilye Ilyen férfira nem tudtok férfiként tekinteni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Általában a szart szokták agyon reklámozni, te itt reklámozod magad, így szar vagy. :P
2016. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
#1 ez jo!xd
2016. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyos határokon belül szerintem pozitív jellemző, ha valaki kedves és aranyos. Persze nem kell túlzásba vinni és tenyérbemászóan nyálasnak lenni. :-)
2016. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem én csak ilyennel :)
2016. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ez egy ismerkedési céllal kiírt kérdés. :)

Akik pozitívan válaszolnak erre a kérdésre, azokra a kérdést kiíró úriember ráfog írni. :P


Tévedésem jogát fenntartom. :)

2016. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Rádírtam?
2016. ápr. 3. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
"Tévedésem jogát fenntartom. :)"
2016. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ízlések és pofonok. Valaki a hűvöset tartja vonzónak alaki az aranyosat.
2016. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De, csak az ilyen nem nagyon talál meg.. :D
2016. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én akikkel eddig ismerkedtem, az összes bunkó volt vagy arrogáns, csak az elején megjátszották magukat... Aki meg tényleg kedves volt, az túl nyuszi volt még az ismerkedéshez is, nemhogy párkapcsolathoz.
2016. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!