Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj azt mondja aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja aranyos, édes vagyok akkor férfiként tekint rám, tetszem neki?

Figyelt kérdés

vagy aza valószinübb hogy megtartana barátnak?

azt mondja, normális, jófej vagyok... de azt nem mondta soha hogy jó pasi lennék. bár egyszer mondta hogy férfiként tekint rám, de akkor is


2011. febr. 21. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nekem igazán tetszik valaki, sose mondom, hogy jó pasi(neki nem). Én ha azt mondom aranyos, akkor tetszik :) Eléggé :)

18L

2011. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A nőkön sose lehet kiigazodni.
2011. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mostani nőm mindig olyanokat mondott amikor még csak kerülgettük egymást h "annyira örülök h megismertelek" meg "olyan édi vagy" stb stb... aztán eltelt így 3 hét és utána kezdtünk hivatalosan járni.
2011. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, kérdezd meg tőle.
2011. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

engem is mindig learanyosoznak a lányok, és lehet nem veszem a lapot, de később barátkánt kezelnek. Lehet nem vagyok elég nyomulós, vagy passz.


ELSŐ!

Téged nem Anettnak hívnak?:D

2011. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Közel se hívnak Anettnek :))

De szerintem bejössz neki, hacsak nem egy régi barát vagy ilyesmi, ha most ismerkedtek meg és ilyeneket mond tuti jó vagy nála:P

2011. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha aranyosnak hív téged az már régen rossz. egy maci lehet aranyos...
2011. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

embertől függ,én eléggé ilyen "szeretet bomba" vagyok :D

és ez eléggé zavarta az egyik volt pasim,én sok mindenkinek mondom hogy aranyos,persze csak olyannak aki megérdemli ;)

2011. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy finom megfogalmazását hallottad a következő mondatnak: "lúzer vagy akivel sohasem feküdnék le, de azért udvari csicskásnak jó leszel"
2011. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hmm megoszlanak a vélemények látom
2011. febr. 21. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!