Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tegyétek a szívetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyétek a szívetekre a kezeteket! Egy ilyen srác ugye bejönne nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 4. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk már nem vagyok lány, 34 éves vagyok, de húszas éveim elején is kiszaladtam volna egy ilyentől a világból.
2016. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rémálmomban sem.
2016. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Miért érzem azt hogy fáj a kicsi lelked mert a nagy Ő kikosarazott vagy soha hozzád sem szólt? Ne itt éld ki magad.

A kérdésedre a válasz nem ez egy paraszt és egy magára valamit adó nő nem jönne össze vele. Az ilyen fogja később ütni az asszonyt is meg szolgának és házi cselédnek használni.

2016. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem látjátok hogy csak viccel, bohóckodik?
2016. ápr. 4. 20:10
 5/15 anonim válasza:
Minden álmom hogy nekem nyomja a könyököseket meg szökjön a málna :D
2016. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szánalom, nem is jön be
2016. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Oda tettem. De még így se...
2016. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen típusú poénkodásokat, és fiatalabb koromban sem szerettem, úgyhogy bocs, de ez most - nálam legalábbis - nagyon nem jött be. Másféle humort szeretek.
2016. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsejét nézzük, nem csúnya srác, de ha ilyen szöveget betolna előttem, két hét múlva is rajta röhögnék, és nem azért mert imponálna. :D
2016. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nem poénos, max nevetséges, nagy a különbség.
2016. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!