Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, növel az bármit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, növel az bármit egy srác esélyein nálatok, ha magas az IQ-ja?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
különösebben nem, sokat nem jelent ismerkedésnél, mással előbb megfog
2016. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Aki ilyet kérdez, annak nem magas :)
2016. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 VirágésBence ***** válasza:
6%
Ha mellé intelligens is akkor igen, egyébként nem.
2016. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Úgy tapasztalom, hogy a magas IQ inkább gátja a kapcsolatok kialakulásának, mint elősegítője. Ezen a téren az EQ (érzelmi intelligencia) és az SQ (szociális intelligencia) sokkal többet számít.
2016. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát szeretem ha a partnerem nem ostoba, de ez nem egyetemi felvételi hogy képlet lenne rá hogy plusz 10IQ ellensúlyoz egy tenyérnyi kopaszodást.
2016. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hangoztatja ezt, akkor nem, főleg mert az ilyenek általában egy ötperces online teszt által értesültek rendkívüli képességeikről.
2016. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Akkor nem rontja, hogyha a magas IQ mellé nem párosul gátlásosság. Én például egy 148-as IQ-val megáldott mérnök informatikus vagyok. Sok időbe került amíg rájöttem, hogy attól még, hogy nem vagyok sík hülye, még lehet olyan a személyiségem ami vonzó egy nőnek. Én is lehetek olyan mint a tipikus kigyúrt bunkó állatok (gyúrok is), és alapból levetkőztem a gátlásaimat, így akármilyen buliban, szórakozóhelyen, élő szituációban tudok nagyon laza és a társaság középpontja lenni. Kikalibráltam továbbá az intelligenciával járó további negatív hatást, azt hogy túl intellektuálisan álltam hozzá eddig dolgokhoz. Most már le tudok süllyedni egy hülye munkás szintjére is, és akár plázacicákkal is tudok az ők nyelvükön kommunikálni, méghozzá magabiztosan, és úgy, hogy fel tudjam kelteni az érdeklődését és a vágyát, és végül ágyba tudjam vinni. Ez sok időmbe került amíg ezt kitapasztaltam, de nagyon megérte.


Továbbá az intelligencia előnye, hogy nem mind1, hogy 400 ezer nettót keresel és még sok-sok kilátás és karrier lehetőség van előtted, mintha hülye pasiként egész életedben egy csóró munkásember leszel aki képtelen anyagi jólétet teremteni és élete végéig a szüleivel lakik és tömegközlekedéssel jár.


Régen én is úgy gondoltam, hogy jobb lett volna hülyének születni, de megdolgoztam érte, hogy ami előny azt kiemeljem, a hátrányt meg előnyre fordítsam. Megérte! Teljesen más ember vagyok, sok-sok szép barátnőn és kalandon túl! 25/F

2016. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van egy szint ami folott mar mindegy. Nekem marhaindegy hogy 120 vagy 148. Bar en szeretem a logikat, en is informatikus vagyok, stb. Ezert nalam elony ha azert a 120as nagysagrend megvan. Tolem lehet tobb de nem erdekel. Az se kitaro ok ga kevesebb se en pl logikai fejtoro fuggo vagyok xD es azeretem ha a baratom is szereti ezeket. Meg lehet taltiksi tarsasozni egyutt stb.
2016. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!