Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg sokkal könnyebb lenne az ismerkedés, mivel ő a passzív fél? Egy férfinak sokkal több energiát kell belefektetni az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Egy nő az várja a férfi kérőket, mivel ő a passzív szereplője a dolognak.

A férfinak kell küzdenie, a férfinak kell hódítania. A nő csak ül és kedvesnek kell lennie és döntenie, várnia a kérőket.

pl.: Ha egy férfi szociálfóbiás, akkor szinte sose lesz barátnője. Ha egy nő szenved ilyen betegségbe, akkor a férfi közeledik, kedveskedik, udvarol, bátorítja stb. így összejön egy ilyen nőnek is egy kapcsolat.


2016. ápr. 5. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Igen, így van. Lehet ezen háborogni, persze, de ha nem veszünk részt ebben a kis játékban, nő nélkül maradunk. Ennyi.
2016. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Elég zárkózott nő vagyok, és nem könnyű ez sem. Nincs férfi aki közeledne felém, szerintem azért, mert látják, hogy engem nem lesz egyszerű meghódítani, és akkor már inkább keresnek egy "könnyebben kaphatót". Ez van.
2016. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%

Pontosan. Könnyebb válaszolni 10 olyan levélre ami arról szól, hogy meg akarnak ismerni, mint írni 10 levelet, hogy meg akarunk ismerni.


Bár őszintén szólva nem lennék a nők helyében, sok az álszent pasi, aki a csillagokat is lehazudja az égről, csakhogy puncihoz jusson. Szóval kiválasztani a sok gyökérből, a nem gyökeret nem lehet egyszerű...

2016. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
De a legkönnyebb nem válaszolni. Aztán jöjjünk rá, hogy miért.
2016. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nem könnyebb. Max egy kicsit. Viszont kiválasztani a megfelelőt a lyukvadászok közül... Nah.. ahhoz kell nem csekély energia!
2016. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom miből gondoljátok h a mai világba bármelyik nemnek könnyebb!!!

N24

2016. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%

Adjak zsepit?


Nem értem a kérdést.

Szeretek csajozni. Kinézem, rámozdulok. Meghódítom. Látom minden mozdulatban ahogy olvad a jég. Tüzesedik, rámhangol.

Élek-halok érte, kapcsolatban is igénylem azt, hogy én legyek a hódító.


Ti meg panaszkodtok.


Nyúlj le s gatyádba hogy megvannak-e a golyóid... Szerintem nálad valami nem stimmel.

2016. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7. Én is adjak zsepit? Hogy........ :D

Amúgy igen lehet nem stimmel velem valami mert nem a micsodámmal gondolkodok mint a férfiak nagy része

2016. ápr. 5. 11:44
 9/27 A kérdező kommentje:
Jaa és benyúltam oda és megvannak azok a golyók. Viszont szerencsére az agyamat nem találtam ott meg
2016. ápr. 5. 11:52
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy nő szociálfóbiás nem gondolod, hogy ő is megijed a közelítéstől? Lehet, bepánikol és nem tudja, hogy reagálja le. Megint ostoba, általánosítás, hogy kinek a könnyebb, kinek a nehezebb. Elárulom, senkinek nem könnyű az élet!
2016. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!