Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy lány, szeretem, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, szeretem, de ő passzív a kapcsolatban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összejöttem a lánnyal, örülök is neki, szeretem, de passzív a kapcsolatban.

Nemigen akar elmenni programokra, és inkább szeret kapni, mint adni, kapcsolatba nem tesz bele semmit szinte.

Szerintem így nem működik egy kapcsolat.

Szerintem én jobban szeretem, vagy csak én szeretem, elvileg dobni kéne, mert ez így nem tartható tovább, viszont tényleg szeretem, így viszont dobni se egyszerű.

De ilyen kapcsolat sem tartható fenn, ahol csak én akarok valamit, én akarom a kapcsolatot.


Szóval eléggé ellentétes a dolog. Szeretem, jó vele lenni, de ő nem tesz semmit szinte. Dobni kéne, a józan ész ezt diktálná, de szeretem ahhoz, hogy megváljak tőle.


Teendők? Beszélni se lehet vele amúgy igazán. Mégse hozzám való, bele kell ebbe törődni, mert csak magamnak teszek rosszat?



2014. jún. 19. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer ma megkérdezted!

Ha szeretsz szenvedni, és egyedül erőlködni, akkor csináld csak!

Ha van egy csöpp eszed, akkor tovább lépsz!

2014. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele beszélni, nem tesz bele a kapcsolatba semmit, ahogy kiveszem érzelmileg sem kapod azt tőled, amit szeretnél, akkor mégis miért jó vele lenni? Mit szeretsz benne? Mert, amit leírtál az alapján nem sok mindent tesz azért, hogy te szeresd.

Túl sok mindent javasolni nem lehet, azon kívül, hogy beszélj vele, ha nem változik semmi, akkor pedig szakítani kell.


30/n

2014. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# nem kérdeztem ilyesmit.

2# Hát nem tudom, beleestem a csajba. Mindene tetszik, tetszett

Teszek én, csak valahogy nem látom, hogy kapnék vissza is belőle annyit. Szóval tehetnék bármit érzelmileg, akkor se tudnék vele mit kezdeni, nem változna. Ha jobban szeretem, akkor ő is jobban szeretne? Nem hinném.

2014. jún. 19. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez történik, amikor csak külső alapján választasz párt. Tökre megérdemled.

Ha neked ez így jó, akkor maradj vele, de ha nem, akkor szakíts.

Nyilván azért vagy még vele, mert jól esik mutogatni a haveroknak, meg van kivel felvágni.

2014. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálok tenni a kapcsolatért, feldobni, programokat szervezni, ha baj van, megbeszélni, de barátnőm nem vevő rá, passzív. Mit lehet tenni?

Szóval szervezem a programokat, hogy legyen közös élmény, ne egy unalmas kapcsolat legyen, de általában nem jön el.

Ha megakarok beszélni vele valamit, kis időre ér rá.

Szeretem, de ez így nem állapot!


Nem akar semmit se beleadni a kapcsolatba, illetve ő adásnak nevez olyat, ami alapvető dolog. ( beszélgetés pl.)

Szóval én próbálok tenni. Nem ilyen ugri-bugri stílusban, de azért mértékkel, de ez se jó, vagy kényelmes és sose tett semmit egy kapcsolatért, vagy nem szeret ennyire se.

2014. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem is kellesz neki. Ez nem kapcsolat. Világos, hogy semmit sem akar tőled.
2014. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle hanyadik barátja vagy.

Az elsővel sajnos én is így voltam: nem tudtam hogy működik egy kapcsolat, a baráti kapcsolataim se voltak rendben.

Pedig nagyon szerettem.

A srác két hét után elhagyott.

Az is lehet,hogy önbizalom hiányos. Próbáld meg tréfákkal oldani a dolgot (ő pl. játékosan spontán lefröcskölt egy ivókútnál. nevettünk :D)

Ha viszont már volt barátja előtted, lehet, hogy nem akar igazán vagy túlságosan elkényeztette a barátja.

Próbáljátok megbeszélni a dolgokat, hogy miért lehet ilyen. Aztán mérlegelj van-e értelme folytatni.

2014. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 millió nő él az országban. Ebből minimum 30.000 neked tökéletesen megfelel:) Mire vársz?
2014. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

El kell engedni, és figyelni, hogy mit lép rá.

Ha visszajön, lehet, szeret, de lehet, csak a figyelmességed imponál neki.

Mindenesetre szemét az olyan ember, aki kihasználja a másik érzéseit.

2014. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!