Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megnöveli a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnöveli a társkeresési esélyeimet az, ha veszek egy BMW-t?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 00:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Csak kíváncsiságból néztem fel a hivatalos magyar oldalra, némelyik árából már egész jó kis lakást tudsz venni, persze csak ha új autóról van szó. Komolyan, nem értem, mire jó ennyit költeni egy kocsira, ugyanúgy tönkremegy, mint egy használt és ugyanúgy összetörik, ha beléd mennek vagy te vezetsz pocsékul, mint bármelyik másik.

De biztos én vagyok rosszul beállítva (nőként...).

Persze, ha annyi pénzed van, hogy már nem tudod hova tenni... De engem ezzel nem nyűgöznél le.

2016. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Oké, de azt ne felejtsétek, hogy a nők pichányit sem értenek a kocsikhoz. Szín és márkajelzés, ennyit látnak belőle, mert ennyit akarnak látni.

Pl. ezt dobta ki a Használtautó első keresésre: 316i és fél mila

[link]

Szépen megpucolva és rátéve valami csecse dísztárcsát garantálom, hogy a bugyik 40%-a az első szavad előtt nedves lesz, további 30 pedig utána(mert megállapítják, hogy beszélni is tudsz, ami az örök boldogságuk felé vezető út célegyenese, ha ilyen autód van).


Nem kell ide 5-6 millió, mert a cél szempontjából nem bír olyan extra hasznossággal, hogy megérje.

Mondhatnám, hogy itt érvényes Gossen I. törvénye és növelve egy jószágból fogyasztott mennyiséget, egy pótlólagos jószágegység elfogyasztásának hasznossága – a határhaszon – folyamatosan csökken. :)

2016. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Nemtom mit izeltek itt h 5milliós kell, az en 180ezres e30 am is bejon a csajoknak is
2016. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem újra gondoltam. Amúgy is kell egy kocsi, és ha növeli az esélyeimet a hölgyeknél, az nem hátrány. Egyébként nyilvánvalóan nem életem szerelmét szeretném megtalálni, valamint nem is abban reménykedem, hogy az autó majd ismerkedik helyettem.

Egyszerűen az érdekel, hogy segítség-e, ami mondjuk felkelti az érdeklődésüket, főleg az elején. Ilyesmire gondoltam, ami jelenleg belefér: [link]

2016. ápr. 6. 09:48
 15/31 anonim ***** válasza:
igen! de nem kell több milliós Bmw elég egy régi úgy fél milláért a nők úgy is csak azt tudják hogy bmw!
2016. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Srácok, komolyan, olyan szánalmas, ha valaki egy autóval akar nőket fogni. Az ugye nem baj, hogy ezzel csak az üresfejű felszínes csajokat fogjátok ki 1-1 numerára? Persze, ha ez a cél, áldásom rátok, de akkor nincs hiszti, hogy nincsenek normális nők. :-)


Apámnak van egy használt Opelje, kb. félmillióért vette, rendeltetésszerű használat mellett remekül működik, a célnak megfelel. Nekem annyi a fontos egy autóban, hogy el tudjak vele menni A-ból B-be, legyen autó az utasüléseknél, és ne legyen miniatűr a csomagtartója, ne kelljen aggódni tankolásnál, hogy vajon a következő benzinkútnál van-e bele való üzemanyag, és ha szerelni, javítani kell, legyen hozzá alkatrész, ne kelljen a világ végéig menni egy javítás miatt. Most apám autója nagy segítség volt a tesómnál és nálam is költözésnél, mert a bútorok lapra szerelve és a nagyobb dobozok is belefértek, és nem kellett fuvarozókat bérelni.

Mit kell tudnia még egy autónak?

2016. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
jav: legyen ajtó az utasüléseknél (elnézést, közel van egymáshoz az u és a j karakter)
2016. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
21%

16-os

Te az egészet nem érted. Valamiért ti nők azt hiszitek egymásról, hogy olyan kis cuki jótét lelkek vagytok, mentes minden felszínességtől, de az igazság az, hogy 20-éves koráig minden srác megtapasztalja, hogy nem így van.

Persze erre ti nem vagytok kíváncsiak...


A nők mindig is arra felé fognak mozdulni, akinél a státuszszimbólumok vannak és ilyen a BMW is. Felesleges tagadni.

Hogy te kettéválasztanád a "magadfajta" rendes nőket(mert valahogy soha senki nem tartozik a másik oldalhoz a saját bevallása alapján) és az üresfejű libákat, az a te dolgod, de a világban nincs így.

Egyértelműen mindkettő tulajdonság megvan bennetek és csak idő és helyzet kérdése, mikor melyik bukik elő.


Az olcsó, öreg BMW egy jó kis surranópálya, amivel igen sokan is élnek. 105-20éves autók, de ott a veseszerű embléma az elején és ennyi elég.

Egy nőt nem ismerek, aki belátná, hogy egy új Suzuki árából 5-6 ilyen BMW-t lehet venni, mert nem érdeklik a nőket a részletek.

Az sem szokta őket érdekelni, hogy a "vállalkozó" pasija vajon befizeti-e az adóját vagy sem. Ezek már amolyan erkölcsi részletkérdések, mert a jellemből ugyan elvesznek, de az, valljuk be őszintén, sosem számít annyira, mint amennyire a nők szeretik hangoztatni.

2016. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%

Ti azt hiszitek, hogy egy nőt megkaphattok egy csilivili autóval, én teszek az autótokra és sok nőtársam is, mellesleg tömegközlekedő vagyok és jól megvagyok vele.

Tudjátok ti is nagyon jól, milyen nőket foghattok ilyen autókkal, ha nem vagytok nagyon defektesek. De azért hajrá. :-)

2016. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Mondom, sok sikert, csak nyugodtan nézzétek hülyének a nőket, de az olyanok, mint én, nevetve fognak elhajtani. :-)
2016. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!