Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha foglalkozásom elég furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha foglalkozásom elég furcsa nő létemre, az sokban ronthatja a párkeresési esélyeimet?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon hamar meguntam az egyetemet, és valami érdekesebbet akartam csinálni, és testőr, vagyonőr okjt végeztem, és most testőrként akarok dolgozni.


Azt látom hogy pár embernek ez csak azért nem tetszik, mert úgy vélik hogy nincs sok lehetőségem, viszont a legtöbbeknek az a baja hogy akkor én nem vagyok törékeny és védtelen, tehát akkorm ár nem is lehetek nőies...


Szóval kinek mi a véleménye, egy ilyen érdekesebb szakma tényleg elijesztheti a pasikat?


2016. márc. 25. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2016. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
ez nem érdekes szakma, viszont mindkét nem részéről taszító
2016. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Hacsak nem vagy prostituált és tényleg jó csaj vagy, akkor felőlem lehetnél akár egy koporsó faragó is, akkor is elfogadnának.
2016. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1-es, nem vagyok férfias ha erre gondolsz.


Tény hogy nem vagyok egy kis elesett porcelán baba alkat, de attól még nőies vagyok.

2016. márc. 25. 18:42
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 én speciel egy rólad készült fotóra gondolok :)
2016. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Legalább írtátok volna hogy női testőrt szeretnétek, azért érdekelne kép rólam :D
2016. márc. 25. 18:59
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ismerek csaj biztonságiőrt - egy marcona, szigorúpofája Ratkóanna, borzasztóan unszimpatikus. Szóval negatív az előítéletem.
2016. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1 én testőr vagyok, nem bizti

2 miért kell szakma alapján ennyire előítéletesnek lenni?

Én személy szerint szépnek tartom magam :P

2016. márc. 25. 19:10
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

#8


Nincs különbség. Ugyanaz a színvonaltalan OKJ.

2016. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#6 jöhet privátban is! :)
2016. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!