Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megnöveli a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnöveli a társkeresési esélyeimet az, ha veszek egy BMW-t?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 00:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem okosabbak az ilyen autóval csajozó pasik a gyári munkásoknál. :-)

Nem azért hajtom el az ilyeneket, mert a gyári munkás kell, hanem azért, mert hülyének néznek, azt meg mindenkitől utálom. Nem vagyok megvásárolható, engem ezzel nem lehet lenyűgözni, amivel lehet, azt meg ezek a kis csórik nem tudják. :-)

No, további szép napot, kölykök.

2016. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%
Engem próbáltak már autóval befűzni pasik, megsúgom, nem jött össze. Hadd tudjam már jobban, mivel lehet egy férfi nyerő nálam és mivel próbálkozik hiába. :-)
2016. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"Megnöveli a társkeresési esélyeimet az, ha veszek egy BMW-t?"


Persze.

Sokkal nagyobb területet tudsz bekóricálni, mint egy biciklivel.

2016. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hát fiúk,nagyon szánalmasak vagytok!😃 Aki autóval akar nőt fogni,az meg is érdemli hogy kihasználják!Persze akkor meg hisztiztek,hogy "minden nő csak a pénzre megy"... Érdekes,engem a férjem autó NÉLKÜL is "fel tudott szedni" ,dehát akinek ribizlik kellenek,azok költsenek is sokat rájuk!Az ilyen felfogású pasiknak ne is kelljen normális nő,mert ő maga is a felszínesség netovabbja... Az ilyen pasik valóban nem érnek többet,mint egy BMW! :)
2016. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
ismerösömnek igen a felszines kapcsolatokat, de igazit nem találta meg 2,5 év alatt se
2016. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel az "igazi". Azt hittem, hogy megtaláltam, iszonyú boldog voltam, és elvileg ő is... Aztán hopp, megcsalt. A felszínes kapcsolatok tökéletesek lesznek.
2016. ápr. 8. 22:34
 27/31 anonim ***** válasza:
18-as hozzászólóval egyet kell hogy értsek. Itt nem az a lényeg, hogy milyen kocsid van, vagy van-e egyáltalán. Hanem a státusszimbólum. Ami lehet, hogy bizonyos nőknél mondjuk nem egy autó, hanem egy ház, nyaraló, egy drága óra, vagy mittudomén. De lehet akár egy diploma, egy menő vállalkozás (étterem, szórakozóhely stb. tulajdonos). Szóval legtöbbször ez a "szimbólum" anyagi dolgokat jelent, de nem kizárólagosan.
2016. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Annyi ilyet látok a gyk-n, hogy autóval menőzés + hasonló vergődések kellenek, hogy becsajozzanak... Idősebb ismerősök annak idején egy ifakék Simson Schwalbéval mentek diszkóba. HÁRMAN! :-D és mégis be tudtak csajozni XD
2016. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Le vagy maradva - iPhone replikát vegyél, azzal menőzzél! YoLo!!xD
2016. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de az adósságod biztos ;)
2016. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!