Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés műmellet tapintan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés műmellet tapintani egy férfinak? Illetve milyen érzés egy nőnek ha szilikon melle van? 25l

Figyelt kérdés
Sajnos beavatkozás előtt állok és nagyon kíváncsi vagyok mindkét nem véleményére.
2016. ápr. 6. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
És milyen érzés egy nőnek a saját természetes mellét megmarkolni?
2016. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Neked ettől függ, hogy szilikonmelled lesz-e vagy sem?
2016. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A páromnak korábban volt egy barátnője, akinek megvolt csinálva a melle. A párom azt mondta, hogy látványra szexi, de tapintásra nem volt túl kellemes.


Szerintem ez biztosan függ attól is, hogy hogy csinálták meg. Lehet neki nem túl jól.

2016. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudok nyilatkozni erről, mert nem vagyok olyan helyzetben, de ha pl. valami miatt el kellene távolítani a természet-adta melleimet (pl. rák), én is ehhez folyamodnék, hogy pótoljam. Szerencsére eddig nem kellett ezen gondolkodnom, de egy nagynéném mellrákos volt, és neki eltávolították, sajnos az életét ennek ellenére nem tudták megmenteni, a daganat erősebb volt.
2016. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Mű cicit még nem fogtam, viszont lehet azt érezni hogy a természetes szöveteken kívül, más is van ott.
2016. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mikeXxX ***** válasza:
Ez több mindentől is függ de általánosságban én azt vettem észre kicsit keményebb mint a " gyári ". :D
2016. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem jo, tapasztalatbol mondom, latvanyra jok de szexnel sirankozik az osszes hogy ne ugy fogd meg, ne nyulj hozza, jaj ez igy nem jo....

Szoval nevetseges

2016. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem érdekelne, mi az oka a beavatkozásnak. Egészségügyi vagy szépészeti? Írtad, hogy "sajnos", ebből én inkább egészségügyire tippelek, de tévedhetek is.
2016. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Érzésre tapintani ugyanolyan jó mint az igazit
2016. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
25 évesen még peckesen kéne állnia! Remélem az ilyen csajok messze elkerülnek!
2016. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!