Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen is a ronda férfi? Lássuk csak! Íme egy alapkoncepció, szerintem egyet fogtok érteni. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Itt a gondolatjeleket nem ÉS-ként kell értelmezni, hanem VAGY-ként. Rossz esetben persze "ÉS", de ott már komolyak a bajok.


Ronda férfi:


- elhízott

- rossz arcberendezés

- rossz magasság (túl magas vs túl alacsony)

- őszülés v. kopaszodás


Hatványozottan ronda:

*az előzőkből bármelyik


+ szemüveg

+ bőrhiba

+ patkányfül

+ egyszemöldök

+ sápadt bőr

+ csapott homlok


Extrém rondaság


+ kancsalság

+ nagy fej

+ nagy vagy turcsi orr

+ hiányzó fog

+ nagy orcák

+ vékony áll és széles homlok (aránytalanság)

+ kis szemek



Azt hiszem ez egy tökéletes lista volt, maximum annyi baj lehet vele, hogy nem teljes. Ha eszetekbe jut még valami akkor hallgatom. De ilyen egy ronda férfi: pl kövér. Hatványozottan ronda ha pl kövér és még egyszemöldölű is. Extrém ronda, ha rossz arcberendezésű, szemüveges és hiányzik egy foga.


Ez a rondaság manapság. Ezeket mind el kell kerülni, hogy átlagosak minősüljön az adott figura. És akkor vagy még csak átlagos... Sajnos. Ahhoz hogy a nők érdeklődését felkeltsd ez még kevés, de ha ezeket elkerülted, legalább nem rondáznak le.


Ha kikerülted ezeket pacsi, már van remény, hogy lesz barátnőd és szeretve leszel.

Ha nem akkor is pacsi, mert rengetegen vannak még így, fel a fejjel. Horgászklub, tekekör, labdarugó szurkolói klubok téged is várnak, nő nélkül is lehet élni.



#csúnya #fuj-fuj #sok ilyen van
2016. ápr. 7. 20:37
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező!


Rám a legtöbb tulajdonság illik, de szerencsére a sors megajándékozott az asszexualitással. :D

2016. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen tulajdonságokkal rendelkező nőket te átlagosnak tekintenél? Csak úgy kérdezem.
2016. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Most ne én legyek ebben a bíra. Én a közvéleményt írtam le. Egy "

Milyen is a ronda férfi? Lássuk csak! Íme egy alapkoncepció, szerintem egyet fogtok érteni. Vagy mégsem?

Itt a gondolatjeleket nem ÉS-ként kell értelmezni, hanem VAGY-ként. Rossz esetben persze "ÉS", de ott már komolyak a bajok.


"

- elhízott

- rossz arcberendezés

- rossz magasság (túl magas vs túl alacsony)

- őszülés" nőnek még simán lehet pasija, van is ilyen soksszor, gyakran látni. De fordítva nemigen, kivéve ha a pénz közrjátszik, de az most nem ér.

2016. ápr. 7. 20:49
 4/48 anonim ***** válasza:
84%

Nőnek a pisze vagy enyhén turcsi orr egészen sexy tud lenni legalább is nekem bejön. Férfiél már más a helyzet ahogy különösen bölcs barátunk ezt megállapította korábbi válaszaiban vagy kérdéseiben. Na kire gondolok vajon ? :D

Amúgy nagyon el van tűnve és ettől szomorú panda vagyok.

2016. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

#4


Jó akkor azt vegyük le, poénból írtam oda :D Pont rá akartam utalni. Elég oda csak a nagy orr, azt minden nő utálja.

2016. ápr. 7. 20:51
 6/48 anonim ***** válasza:
91%

Hmm.


- Rossz arcberendezés (szerintem nem annyira, de valószínűleg az)

+ rossz magasság (túl magas)

+ bőrhiba

+ sápadt bőr

+ hiányzó fog (egyszerűen nem nőtt ki két darab)

+ extrém vékonyság (nem volt a listán)


Ez így hány pont? :D Van esélyem így barátnőre?

2016. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%

Rossz arcberendezés

kopaszodás

szemüveg

patkányfül

csapott homlok

nagy fej

vékony áll és széles homlok

kis szemek

Azt hiszem nyertem :D

2016. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

#6


Az extrém vékonyág nem hátrány, sőt azt szeretik. De merjél csak 10 kg-al több lenni mint amennyi kellene...


Magasság hát igen az zavarja őket ha 185 felett vagy. Talán ez még csak egy sima rondaság.

Hiányzó fog az frontvonali fog vagy csak hátsó?


Te még egész szerencsés vagy. Még van reményed. De el ne hízz, mert rögtön utálni fognak a nők.

2016. ápr. 7. 21:00
 9/48 A kérdező kommentje:

#7


Azt ajánlom keresd meg tisztán azt az 500.000-et, hogy legyen esélyed arra, hogy leáll veled egy nő komolyabban is.

2016. ápr. 7. 21:04
 10/48 anonim ***** válasza:
91%
Én azt vettem észre, hogy még a normál alkatúakra is azt mondják, hogy vékony, és a vékonyakat nem szeretik. A bőrhiba nagyon durva az arcon, a fog két darab frontvonali, de nem legelöl. A magasság meg eléggé 185 felett. :( Így is még van remény?
2016. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!