Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ha nem a saját kategór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ha nem a saját kategóriámba keresek barátnőt magamnak akkor nem lesz párom? Mi az a saját kategória?

Figyelt kérdés

Haverok ismerőseim mondják, hogy ha nem keresek a saját szintemen társat akkor nem fogok találni. De mi ez a hülye szintezés? Nekem tetszik egy adott típus, most jöjjek olyannak össze aki nem tetszik, csak azért mert állítólag az az én szintem.

Haverok szerint valami 3-as pasi vagyok és szerintük valami 8-as 9-es szintű csajokra megyek rá. De mi ez a hülyeség? Ha nekem ezek az állítólagos 8-as 9es lányok tetszenek, akkor mit tudok tenni?

Amúgy nekünk pasiknak szerintem fontosabb a külső, mert ugye vizuális típusúak vagyunk.


2016. ápr. 7. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hülyeség ez a szintezés, ne hallgass rájuk csináld azt ami jól esik.
2016. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha ronda vagy olyan nőt kell keresni aki szintén ronda. Igaz nem fog működni a szerszám, szóval be kell kamuzni egy impotenciát.
2016. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Csak olyanok találnak ki ilyen szintezéses h..lyeséget, meg, hogy add lejjebb az igényeidet, akik szerencsétlenek az életben, süt róluk a negatívizmus, nincsenek megelégedve magukkal, belsőileg is sivárak és párkapcsolatilag is esetlenek.

Viszont, ha azt tanácsolnád nekik, hogy változzanak, akkor meg a kifogásokat keresnék, és még te lennél leoltva...stb.


Felejtsd el az ő butaságukat, a te életed, azt csinálsz benne, amit akarsz.

2016. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez szerintem is hülyeség. Olyan párt keress aki neked tetszik.
2016. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

2es :D


Kérdező ha tényleg ronda vagy mondjuk 3as akkor a 3as nőknek sem fogsz kelleni sajnos. Én olyan 4-4,5re vagyok kb értékelve több körben mindkét nem által szóval mondjuk elhiszem és a nálam rondább lányok sem nagyon vevők rám...

2016. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem igaz, eggyel lejjebb keresgélj. Azt viszont nem a haveroktól kérdezném meg te hányas vagy.
2016. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6. Lányok mondják, lány ismerősök stb. Nem tudom milyen az az alattam lévő kategória. Én nekem ilyen lányok tetszenek lejjebb nem szeretném adni, mert akkor nem tudok vonzódni irántuk


[link]

2016. ápr. 7. 21:03
 8/19 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom tudom megosztani veled.

Néhány éve még jó ha 3-as pasinak számítottam, na akkor a kutya sem volt rám kíváncsi, nem hogy a 8-9-es lányok.

Ma ha objektíven nézzük talán sikerül egy 7-es szintet megütni.(magasság, testalkat, öltözködés stimmel)

Viszont az igazán "fullos" (érts férfiak 90%+-ának bejön) csajokat még mindig teljesen hidegen hagyom..

Tehát van ebben valami még ha nem is kell készpénznek venni.. :)

2016. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
7es Ez messze nem 8-9. Ez olyan 6-6,5. Igaz 3asként esélyed nincs ezeknél sem ahogy nekem se :(
2016. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem szabad lejjebb adni, a is ugy nem érzed, hogy esélytelen. Ha neked az olyan lanyok tetszenek, akkor hajra, a nők nem ugy gondolkodnak mint a férfiak, ha megnyered a személyiségeddel, simán lehet olyan csajod amilyet akarsz. Csak ahhoz olyan személyiség kell.


(Az a lany amit linkeltel szerintem nagyon szep, jo nekem elég fiús teste van, szeretem a szep melleket, de ez a lany akkor is átlag feletti kategória)

2016. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!