Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből látszik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik, hogy valaki végre rájött, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudom megkülönböztetni, hogy valaki azért kedves velem, mert még nem jött rá, hogy nemcsak barátkozni akarok, vagy én is bejövök neki.
2016. ápr. 8. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Foszforeszkál a sötétben.
2016. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lányokról van szó, ők általába kedvesek nem azért mert hűde bejössz nekik, még a profibbak is sokszor beképzelik a jeleket mintha minden nő őket akarná, sőt a lányok egyrészt összevissza adnak "jeleket" úgyhogy semmi nincs a háttérbe és ha vlaaki ad nekik azt se veszik komolyan, bennük nincs olyan vágy mint a fiukba.
2016. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fiú az illető.

Foszforeszkálhatna igazán, lehetne rajta egy csipogó, hogy "veszem az adást, menjünk randizni" :D

2016. ápr. 9. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú kedves veled, akkor nagyon valószínű, hogy tetszel neki. Próbáld meg valahogy éreztetni vele, hogy nyitott vagy a dologra, vagy kezdeményezz, ha nincs ellenedre.
2016. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es

"Nem is ő foszforeszkál a sötétben, hanem a kardja"

2016. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!