Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nem kozvetlen felettes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nem kozvetlen felettesem akivel regota szemezunk stb. Latszik rajta, hogy tetszek neki es o is tetszik nekem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
De megmondom oszinten,hogy meg nem mertem kezdemenyezni. Szerintetek beprobalkozzak vagy varjak ,hogy o kezdemenyezzen? En 22/F O meg 30/N.
2015. szept. 25. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy 30 éves nő mennyire tud komolyan venni egy 22 évest.
2015. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljesen korrekt vagyok kulsore,belsore,megjelenesre azzal nincs problema,hogy ne tudna komolyan venni. De ha kerhetnem akkor a kerdesre is valaszolnal?
2015. szept. 25. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd meg kávézni.
2015. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ok, akkor magamból indultam ki. 30 vagyok, beosztottal (ha lenne) elvből nem kezdenék semmilyen viszonyt, egy 22 éves nekem még éretlen lenne. Akkor is ha egyébként intelligens, kedves, minden rendben van vele. Ha kezdeményezel, vedd figyelembe, hogy beosztott vagy, és milyen következményei lehetnek az állásodat illetően egy ilyen dolognak. Nekem magasan van az erkölcsi mércém, de nem mindenkinek. Igazából a puding próbája ez evés, csak mérlegeld a lehetséges következményeket.
2015. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat a kovetkezmenyek miatt nem merlegeltem eddig, nem kifejezetten azert,mert az allasomat feltem hanem a szegyen miatt ha esetlegesen nem jonne ossze es kitudodna. Masik reszrol meg ne ugy kepzeld el,hogy egy gyarban dolgozom es o az igazgatoasszony, illetve irtam ,hogy nem kozvetlen a munkakapcsolat o ugyanis egy masik szakagon dolgozik.
2015. szept. 25. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Kávé jó ötlet, egyáltalán nem tolakodó, és sokmindent letudsz szűrni belőle.
2015. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
* nem kezdemenyeztem .
2015. szept. 25. 21:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom,azert az eleg egyertelmu nem? Marmint,hogy elhivom kavezni.
2015. szept. 25. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen vagy és nálatok, hogy szokás. Nálunk beleférne és nem jelentene semmi komolyat.
2015. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha tetszetek egymásnak, akkor nem értem, mit kell ezen ennyit filózni. Hívd el kávézni, varázsold el, csavard az ujjad köré és élvezd minden pillanatát...:)
2015. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!